Nigdy nie przepraszaj za bycie silną kobietą

Wszyscy muszą to usłyszeć.

Silne kobiety są często nazywane asertywnymi. Mówią bezpośrednio o swoich pragnieniach i potrzebach. Wielu tego nie lubi.

Ale silne kobiety są złożone. Możliwe, że życie zmusza ich do bycia tak surowymi, upartymi i ambitnymi, nawet jeśli komuś się nie podoba.

Oto 8 znaków silnej kobiety:

1. Potrafi się bronić.

.

Silne kobiety nie pozwalają nikomu zachowywać się niegrzecznie. Jeśli zobaczą, że popełnia się niesprawiedliwość, nigdy nie będą milczeć.

2. Inwestuje w siebie.

.

Silna kobieta uczy się nowych rzeczy, stara się być zdrowsza i wyjść ze strefy komfortu. Wie, że ta inwestycja w siebie z pewnością przyniesie dywidendy.

3. Ma granice.

.

Podejmując decyzję, silna kobieta słyszy swój wewnętrzny głos: czy jest gotowa na to? Czy ona ma czas i okazję? Mówi „tak”, co czyni ją silniejszą, a „nie”, co ją osłabia.

4. Szanuje inne kobiety.

.

Silne kobiety wspierają inne kobiety. Uznają i szanują mocne strony, które widzą u innych. Nie wstydzą się wyrażać tego poparcia.

5. Ona zna swoją wartość.

.

Chociaż nie zawsze czuje się piękna, inteligentna, czarująca, interesująca, a nawet silna, wie, że ma z czego być dumna. W obliczu amortyzacji sprzeciwi się lub odejdzie przy najbliższej okazji.

6. W życiu nie kieruje się opiniami innych ludzi.

.

Aby nie zarazić się negatywnymi opiniami innych, stara się nie zwracać na niego uwagi i nie pozwala, aby komentarze innych ludzi przeszkadzały jej, gdy wie, że robi wszystko dobrze. Rozumie, że negatywność charakteryzuje głośnik bardziej niż ona.

7. Jest pewna siebie.

.

Silne kobiety mają wyraźne poczucie swojej tożsamości, postępując zgodnie ze swoimi zasadami i przekonaniami. Zdobycie przychylności innych nie jest dla nich tak ważne, jak pozostać wiernym sobie.

8. Ona sama postanowiła być silna.

.

Na świecie nie ma ani jednej kobiety, która nie doświadcza lęków, obaw, niepewności i innych negatywnych emocji, które mogłyby nas osłabić. Silne kobiety wybierają swoją drogę. Zdecydowanie decydują, że nie pozwolą nikomu ani niczego ich złamać.

Czy uważasz się za silną kobietę?