79-letnia zaginiona babcia wkrótce znalazła się w salonie tatuażu, gdzie zrobiła pierwszy tatuaż w życiu

Wszyscy mamy swoje dziwactwa, a wraz z wiekiem nie tylko nie mijają, ale czasami nawet się zakorzeniają.

Kiedy Tony Sellers przyszedł do Domu Opieki Daleview House (w Irlandii Północnej), aby odwiedzić swoją 79-letnią matkę, okazało się, że staruszki tam nie ma.

Babcia opuściła teren placówki bez ostrzeżenia i nie pytając o pozwolenie. Jakie było zdziwienie zarówno syna, jak i personelu, gdy po pewnym czasie staruszka znalazła się w salonie tatuażu, gdzie przyszła zrobić pierwszy tatuaż w swoim życiu!

Kiedy Pani Sellers została zapytana, co na to powiedzą jej dzieci i wnuki, odpowiedziała, że to jej zupełnie nie przeszkadza. „Kiedy dożyjesz do mojego wieku, zdasz sobie sprawę, że musisz żyć każdego dnia i na pełną siłę, „- powiedziała staruszka w wywiadzie dla Mirror.

„Zapytałam faceta, jak długo będzie pracował, a on odpowiedział, że skończył 5 minut temu, -dzieli się wrażeniami staruszka, – O rany, powiedziałam mu, że nic nie poczułam, a on po prostu śmiał się z moich słów”.

Pani Sellers jest emerytką, jej 58-letni syn Tony ma na ciele aż 8 tatuaży, ma też tatuaże jego 22-letnia córka. Prawdopodobnie starsza kobieta zdecydowała, że nigdy nie jest za późno, aby spróbować czegoś nowego i dlatego poszła do salonu tatuażu.

Kiedy Tony Sellers przyszedł do Domu Opieki, aby odwiedzić swoją 79-letnią matkę, staruszki tam nie ma.

Jak się później okazało, stara kobieta samowolnie opuściła dom i poszła zrobić pierwszy tatuaż w swoim życiu.

„Zapytałam faceta, jak długo jeszcze będzie pracował, a on odpowiedział, że skończył 5 minut temu,” – dzieli się wrażeniami staruszka.

„Kiedy dożyjesz do mojego wieku, zrozumiesz, że musisz żyć każdego dnia i na pełną siłę”

„Po prostu nie mogłem w to uwierzyć, – mówi Tony Sellers. – Kiedy wszedłem do salonu, zobaczyłem trzech dużych 20-latków, którym robiono tatuaże. A wśród nich była moja mama, która również robiła sobie tatuaż!».

„Mama zwykle jest bardzo delikatna. Jednak czasami może przeklinać jak marynarz za zamkniętymi drzwiami”

Kiedy staruszka została zapytana, co powie na to jej rodzina, odpowiedziała: „W ogóle mnie to nie interesuje, do cholery!”

Czego nie można robić po zachodzie słońca? Zakazy robienia czegoś wieczorem

Jak ocenić szansę na udały związek? – Te rady pomogą Ci w przyszłości!

Ignacy Gogolewski przeżył prawdziwe piekło. Zaskakujące wyznanie aktora