Paweł Królikowski pozostawił dla starszego syna niezwykły prezent. Młody aktor podzielił się z fanami zdjęciami

Dwa miesiące temu odszedł bardzo wybitny Polak. Znał go niemal każdy. Niestety ciężka choroba zabrała Pawła Królikowskiego. Talanowity aktor miał dużo do zrobienia. Ojciec Antka Królikowskiego odszedł 27 lutego 2020 roku. Choroba neurologiczna zabrała go.

Wielka rodzina oraz kolegi stracili bluzką osobę. Ale zmarły ojciec zdążył zostawić swemu synu niezwykły spadek. O tym Antek postanowił powiedzieć fanom aktora. Ostatnie chwile Pawła Królikowskiego minęły niestety w warszawskim szpitalu. Cała rodzina wspierała jak mogła chorego aktora. Niestety wybitny aktor przegrał walkę z chorobą na początku tego roku.

27 lutego 2020 roku Polska pożegnała Pawła Królikowskiego. Przez kilka lat aktor miał problemy ze zdrowiem. W wieku 58 lat aktor zostawił nas na zawsze. Jego nagła śmierć wstrząsnęła nie tylko najbliższymi, ale również fanami. Aktor zostawił 5 dzieci oraz żoną i odszedł na zawsze. Paweł Królikowski brał udział w serialu „Ranczo”.

„Tak być nie powinno”. Wzruszony Artur Barciś o Pawlu Królikowskim

Na pogrzebie aktora pojawiły się tłumy ludzi, kolegi z branży. Pawła Królikowskiego żegnali m.in. Małgorzata Kożuchowska, Joanna Liszowska oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura.

Antek Królikowski jest najstarszym synem zmarłego aktora. Ojciec był dla Antka wielkim wparciem i autorytetem. W obliczu tej ogromnej tragedii cała rodzina aktora różni się solidarnością i siłą.

Lara Gessler nie siedzi na miejscu. Już niedługo po rozwodzie imprezuje z innym kawalerem. Kim jest ten tajemniczy nieznajomy?

Młody aktor postanowił podzielić się z fanami nowym zdjęciem. Pod czas wycieczki samochodowej w Góry Stołowe młodego aktora wszyscy wielbicieli zauważyli jeden szczegół. Auto na którym był Antek miało niezwykły wygląd. Antek Królikowski zasiadł za kierownicą granatowego Fiata 126p czyli popularnego „Malucha”.

Wcześniej samochód należał do zmarłego aktora. Za życia Paweł Królikowski był wielkim fanem motoryzacji. W garażu ojca Antka znajdowały się Zastava 100, dwie Alfy Romeo: 155 Q4 i 156 Crosswagon oraz kabriolet Fiat Barchetta. Najstarszy Antek postanowił zaopiekować się tymi perełkami.

https://www.instagram.com/p/B_pGujUH4ME/?utm_source=ig_web_copy_link

„Nie wierzę, że go już nie ma”. Ilona Ostrowska wspomina ostatnie wspólne chwile z Pawlem Królikowskim