Jak potoczyły się losy znanej uczestniczki programu „Big Brother”? Słowa kobiety podbijają serca Polaków

Chyba wszyscy z nas pamiętają pierwszą edycję programu „Big Brother”. Od samego początku było zrozumiało, że niektórzy uczestnicy skradli serca widzów. Jak żyją teraz?

Jedną z najpopularniejszych uczestników „Big Brothera” była Manuela Michalak. Dzięki programu stała się znana w całym kraju. Manuele nie udało się zająć pierwszego miejsca, ale była bardzo pozytywna i uśmiechnięta, czym zakochała w siebie dużo ludzi. Od czasu pierwszej edycji programu minęło już 18 lat.

Tego czasu starczy żeby wszyscy, kto brał udział w reality show zmienili się nie do poznania. Co aktualnie robi Manuela Michalak?

Manuela regularnie dzieli się z fanami swoim życiem. Uczestniczka programu produkcji TVN ma sporo powodów dla radości. Tym ona podzieliła się podczas ostatniego wywiadu dla portalu VIVA. Po skończeniu programu Manuela dostała dużo propozycji zdjęciowych.

A Ty przyznajesz się, gdy kasjer wydaje Ci za dużo?

Po tym przez 3 lata była prowadząca programu „Maraton uśmiechu”. Z powodu tego, że mała dużo pracy i obowiązków nie realizowała się w życiu rodzinnym.

– Właśnie otwieram swoje biuro, w którym ja i mój zespół zajmujemy się dystrybucją suplementów zdrowia. Jestem też generalnym ogólnopolskiej firmy, która jest częścią dużej włoskiej firmy sprzedającej włosy do przedłużania.

Jakie są działania kierowców w celu ułatwienia kradzieży samochodów

Właśnie zamieniam stronę internetową w sklep, bo tego rodzaju sprzedaż wiadomo, że cieszy się największym powodzeniem – powiedziała gwiazda programu TVN. Zarówno pracuje w branży inwestycyjno-ubezpieczeniowej.

Okazało się, że po kilku miesiącach pracy Michalak została się liderem sprzedaży. Życzymy jej wielkiego sukcesu w dalszym rozwoju kariery zawodowej.

Kobieta wymyśliła oryginalny sposób, aby jej mąż pomógł jej w pracach domowych, do tego potrzebowała tylko dodatkowego telefonu