Kobieta wymyśliła oryginalny sposób, aby jej mąż pomógł jej w pracach domowych, do tego potrzebowała tylko dodatkowego telefonu

Australijka wynalazła hack życia, który pomógł jej zaangażować męża w prace domowe.

Australijka cierpiała z powodu nieuczciwości jej męża, który nie chciał pomagać w utrzymaniu porządku, więc musiała udać się do trick.

Kobieta nawiązała fałszywy kontakt właściciela domu w swoim telefonie i wysyła instrukcje w jego imieniu z fałszywego telefonu komórkowego.

Kobieta wymyśliła oryginalny sposób, aby jej mąż pomógł jej w pracach domowych, do tego potrzebowała tylko dodatkowego telefonu
Kobieta wymyśliła oryginalny sposób, aby jej mąż pomógł jej w pracach domowych, do tego potrzebowała tylko dodatkowego telefonu

Wydawałoby się, że taki hack życia jest skazany na porażkę, ale mężczyzna nie zgadza się o tym przez trzy lata.

Rebecca z Mount Isa w Queensland w Australii bardzo kocha swojego męża i uważa za najlepszego mężczyznę na świecie, ale nie lubi jedynej wady jego charakteru. Mężczyzna jest tak pewny siebie, że nie można go przekonać do pomocy w domu. Jednak Rebecca znalazła bardzo prosty i podstępny sposób wpływania na niego, który działa bezbłędnie.

Rebecca i jej mąż mają czworo dzieci. Mężczyzna zarabia pieniądze na utrzymanie swojej rodziny, a kobieta czuwa nad domem, kształci i karmi potomstwo, ale jak w każde gospodarstwie domowym, w ich domu są rzeczy, których Rebecca po prostu nie może zrobić sama.

„Mężczyzna jest wspaniałym ojcem, który spędza dużo czasu ze swoimi dziećmi, ale jest absolutnie bezużyteczny w pracach domowych. Utrzymuję mój dom w czystości, kąpię, karmię i przygotowuję do spania. W większości wszystko leży na moich ramionach i trudno mi jest uzyskać od niego pomoc. Od tego poczułam się sfrustrowaną i wymyśliłam własny spryt i dowcipny plan” – powiedziała Becca.

Kobieta kupiła najtańszy telefon komórkowy z nowym numerem i zapisała go w książce adresowej swojego smartfona pod nazwą „Właściciel”. Potem za każdym razem, gdy potrzebuje siły mężczyzny, Rebecca po prostu wysyła SMS-a z nieprawdziwego telefonu.

„Kiedy chcę coś od niego (mojego męża), piszę do siebie, że właściciel przyjedzie, aby coś sprawdzić lub naprawić, a mój mąż natychmiast wykona robotę”.

Według Bekki od trzech lat używa tego hacka do życia i za każdym razem zadziwia ją efekt takich sztuczek.
„Używam telefonu, kiedy chcę, aby mój mąż sprzątał podwórko lub kosił trawę. Pewnego dnia nawet zmusiłem go do przesunięcia mebli ogrodowych”.

Ale najbardziej zaskakujące jest to, że mężczyzna jeszcze niczego nie odgadł, więc Rebecca jest gotowa podzielić się swoim hackiem z innymi gospodyniami domowymi na Facebooku.