Lara Gessler nie siedzi na miejscu. Już niedługo po rozwodzie imprezuje z innym kawalerem. Kim jest ten tajemniczy nieznajomy?

Lara Gessler ma nowe życie z nowym chłopakiem. Teraz cały czas imprezuje z nim. Co się stało w życiu Lary takiego że miała zrezygnować ze stanowiska małżonki i znaleźć innego chłopaka?

Ale wprawie jeden szczegół zwrócił uwagą fanów celebrytki najwięcej. Jak myślicie, co to?

Lara Gessler po niecałych dwóch latach małżeństwa rozstała się z Pawłem Ruczem. Córka słynnej restauratorki nie zamierzała zbyt długo być singielką i szybko znalazła nowego chłopaka, z którym coraz częściej pojawia się na branżowych imprezach. Tym razem wybrali się na pokaz „Thecadess”.

Lara Gessler z ukochanym na imprezie

Po szybkim rozwodzie Lara związała się z warszawskim prawnikiem Piotrem Szelągiem. Przez długi czas unikali kamer i wspólnych wyjść. Przełomowym momentem był Bal TVN-u, na którym do zdjęć pozowali bardzo chętnie.

Okazuje się, że był to jedynie początek ich przygody z warszawskimi salonami. W czwartek zjawili się na evencie marki „Thecadess”.

Chętnie pozowali fotoreporterom oraz nie szczędzili sobie czułych spojrzeń i gestów. Naszą uwagę przykuło coś jeszcze.

Magda Gessler śpiewa! Parodia stała się hitem Internetu

Dziwne znamię na ciele Lary Gessler

Lara postanowiła skorzystać z ciepłego powietrza tej jesieni i wybrała zieloną, kwiecistą sukienkę. Wyglądała całkiem dziewczęco, jednak pewien szczegół odwracał uwagę od udanej stylizacji.

„Dbał o domowe ognisko” : Lara Gessler pod opieką ojca

Chodzi o lekko pomarańczowe znamię w okolicy lewej piersi. Mamy nadzieję, że to nic złego.

https://www.instagram.com/p/B2Gelz0IbHy/?utm_source=ig_embed

.
.
.
.
.