Fani nie mogą oderwać oczu od Agnieszki Kaczorowskiej. Powód?

Agnieszka Kaczorowska już trzy miesiące po porodzie. Ale tylko zobacz jak wygląda aktorka! I ta sukienka, którą wybrałaś jej bardzo pasuje.

Nie wiadomo jak tak szybko wróciła do siebie ale wygląda na milion dolarów i cieszy swoich fanów co raz więcej.

W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja marki Avon. Pojawiło się na niej wiele polskich gwiazd, które były ciekawe zapowiadanych nowości.

Wśród nich znalazły się m.in. Katarzyna Zielińska, Marta Żmuda Trzebiatowska czy Zosia Ślotała. Jednak my nie mogliśmy oderwać oczu od Agnieszki Kaczorowskiej, która wyglądała naprawdę świetnie!

Agnieszka Kaczorowska zachwyca figurą

Aktorka na tę okazję wybrała obcisłą sukienkę w kwiatowy wzór. Bufiaste rękawy dodały kreacji charakteru, a odważny dekolt – eleganckiej kobiecości.

„To jest pierwszy raz, kiedy o tym mówię. Minęły dwa lata od naszego rozstania”: Kobieta, z którą poprzednio umawiał się syn miliardera Jerzego Staraka

Przypomnijmy, że Agnieszka trzy miesiące temu została mamą. Gwiazda jest w świetnej formie i widać, że macierzyństwo bardzo jej służy.

Dlaczego Meghan opublikowała ten wpis?

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jak prezentowały się inne gwiazdy. Czyja stylizacja przypadła Wam do gustu najbardziej?

.