Dlaczego Meghan opublikowała ten wpis?

Meghan Markle, do sieci wrzuciła zdjęcie z magazynem, na okładce którego była księżna Kate. Dlaczego to zrobiła? Powód jest zaskakujący.

Dlaczego Meghan opublikowała ten wpis? Okazuje się, że Markle w 2014 roku była autorką jednej z publikacji we wspomnianym magazynie. W ten sposób chciała zachęcić swoich obserwatorów do zakupu tego wydania i zapoznania się ze wspomnianym artykułem.

Z księżną Kate, Meghan poznała się dwa lata później. Chociaż przez wiele miesięcy wydawało się, że panie bardzo się polubiły, miała być to tylko gra, którą kończyły w momencie gdy gasły błyski fleszów. Pierwsze doniesienia na ten temat zaczęły pojawiać się w listopadzie ubiegłego roku.

Jak donosił wtedy Daily Telegraph, żona księcia Williama miała nawet płakać przez szwagierkę. Dlaczego? Podobno powodem był fakt, że Kate usłyszała kilka gorzkich słów od szwagierki w czasie przymiarki sukienki księżniczki Charlotte, która była druhną na ślubie Meghan.

Meghan Markle ponad rok temu dołączyła do rodziny królewskiej. Księżna nie tylko poślubiła księcia Harry’ego, ale w niedługim czasie została mamą. Małżonkowie w tym roku na świecie powitali synka, którego nazwali Archie Harrison.

Meghan, zanim jednak została księżną, była aktorką. Dodatkowo prowadziła bloga i była aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie z obserwującymi, dzieliła się ważnymi wydarzeniami ze swojego życia. Jeden z postów nadal budzi spore emocje.

Wszystko przez fakt, że Markle opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z magazynem U Magazine. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na okładce znajdowała się księżna Kate – jeden z artykułów w czasopiśmie dotyczył jej bliźniaczej ciąży.

.
.
.
.
.
.
.