Obiecujące dni i relacje z innymi. Horoskop chiński na tydzień od 11 do 17 lipca 2022 rok

Będzie to okres, w którym można się zrelaksować i żyć pełnią życia, ale w niektóre dni należy zachować ostrożność i dołożyć wszelkich starań, aby uniknąć dalszych trudności.

Nowy tydzień będzie udany dla spotkań, romansów, długich podróży i ceremonii ślubnych.

Dodatkowo energia kilku dni będzie sprzyjać rozpoczynaniu nowych i pomyślnej realizacji starych projektów, a także dokonywaniu dużych zakupów i opłacalnych inwestycji.

11 lipca. Drzewo Yin na Byku

Pierwszy dzień tygodnia, jak mówi mądrość ludowa, może być dość trudny. Ułatwi to połączenie Wołu i Kozła, które pełnią rolę symboli dnia i miesiąca. Kiedy dochodzi między nimi do kolizji, ma się wrażenie, że wszystko wokół zwalnia. Tak więc w poniedziałek plany mogą zostać zakłócone i mogą wystąpić błędy.

W tym dniu warto odłożyć start projektów, które wymagają dotrzymania terminów, prac budowlanych lub remontowych, a także dojazdów.

Wszyscy, którzy zamierzają spędzać czas nad wodą, powinni być uważni i ostrożni. Dotyczy to szczególnie tych, którzy mają na swoim wykresie Byka i Kozę.

12 lipca Ogień Yang na Tygrysie

Wtorek jest naznaczony nieprzewidywalną energią, ponieważ symbolem dnia i roku jest Tygrys. Oznacza to, że wielu będzie chciało podjąć aktywne działania, ale trzeba pamiętać, że takie działanie może komuś zaszkodzić.

W takim przypadku musisz przeprowadzić analizę, jeśli w tym roku wszystko idzie ci dobrze, możesz spokojnie zaplanować dowolny biznes na wtorek, w tym bardzo ważne. A jeśli twój związek z Tygrysem nie zadziałał dla ciebie od pierwszego dnia roku, lepiej odłożyć wszelką energiczną aktywność w ten dzień.

Warto również zauważyć, że Tygrys jest symbolem przygody. Dlatego jeśli wybierasz się w długą podróż, bądź bardzo ostrożny i uważny, ponieważ energia dnia może mieć niejednoznaczny wpływ. Ponadto w tym okresie warto odłożyć każdą ekstremalną aktywność.

Szczególną ostrożność muszą zachować osoby z Małpą na mapie, ponieważ Tygrys potrafi bardzo Cię zmęczyć.

13 lipca Ogień Yin na Króliku

W środę zapanuje korzystna energia, więc w tym dniu możesz zrobić każdy biznes. Relacje z innymi będą rozwijać się harmonijnie i produktywnie, aw przyszłości będą obiecujące.

Ten dzień jest idealny do załatwiania ważnych spraw związanych z relacjami, zarówno biznesowymi, jak i osobistymi. Romantyczne randki, nowe znajomości, spotkania biznesowe i negocjacje zakończą się sukcesem.

Energia otoczenia będzie sprzyjać nowemu uczeniu się lub leczeniu oraz wzrostowi dobrostanu. Bezpiecznie rozwijać się będą również nowe projekty, transakcje inwestycyjne, relokacje i remonty.

Kto w środę będzie się czuł nie na miejscu, to ludzie z Kogutem na mapie. W takim przypadku musisz odpuścić wszelkie zmartwienia, zrelaksować się i odłożyć ważne zadania na późniejszy dla siebie czas.

14 lipca. Ziemia Yang na Smoku

W czwartek możesz otrzymać nagrody za swoją pracę. To będzie poważny i solidny dzień, kiedy wszystkie sprawy będą dyskutowane. Energia Ziemi przyczyni się do spraw gospodarczych i biznesowych, więc wielu będzie chciało gotować jedzenie lub wyposażać swoje domy.

W tym dniu bezpiecznie będą się rozwijać transakcje finansowe i duże zakupy, w tym nieruchomości. Również ten czas będzie dobry na otrzymanie nagród, długów i uznania.

Potrzebujący sponsorów muszą poprosić o wsparcie w tym konkretnym dniu, ponieważ energia czwartku będzie promować porozumienie. Ponadto dobre wyniki przyniosą te daty, w których planowane jest złożenie propozycji małżeństwa.

Sukces w wielu sprawach okaże się dla osób, które mają na swojej mapie Psa. Jednak równolegle mogą mieć wrażenie, że wszystkie plany się kruszą. Najważniejsze jest, aby wybrać dla siebie właściwy kierunek i śmiało się nim poruszać.

15 lipca. Ziemia Yin na Wężu

Piątek też będzie dobrym dniem. Jej energia będzie miękka i przyczyni się do rozwiązania wielu problemów. Szczególnie korzystne będzie odkrycie w sobie czegoś nowego, a także rozpoczęcie działalności, otwarcie restauracji czy wystawy.

Energia tego dnia będzie również sprzyjać transakcjom inwestycyjnym, ale nie należy spieszyć się z tą sprawą. Ważne jest, aby rozważyć wszystkie oferowane opcje i wybrać najbardziej odpowiednią.

Po tak udanym tygodniu warto też rozpieszczać się przyjemną komunikacją i rozrywką. Ponadto istnieje duże prawdopodobieństwo, że nowe znajomości również będą obiecujące.

Pozytywny wpływ energii nie zostanie zauważony przez osoby, które mają na swojej mapie Świnię. Nie powinni planować ważnych zadań na piątek, tylko poświęcić ten czas na odpoczynek.

16 lipca Metal Yang na Koniu

W sobotę trzeba odłożyć na bok wszystkie poważne sprawy i odpocząć, co ma dobry tydzień i drugi letni miesiąc. Jeśli jednak nadal musisz wykonać jakieś zadania, będziesz musiał podjąć podwójny wysiłek.

Ten dzień będzie udany na przyjemną rozrywkę z bliskimi, najlepiej na łonie natury i bez zbytniego zamieszania. Wyjazd do kliniki i interwencje chirurgiczne należy przełożyć, z wyjątkiem nagłych przypadków.

Osoby ze Szczurem na wykresie w sobotę mogą odczuwać niepotrzebny niepokój, dlatego w tym dniu powinieneś się bardziej zrelaksować.

17 lipca. Metal Yin na Kozie

Niedziela jest idealna do planowania. W takim przypadku nie musisz niczego sobie odmawiać. Planuj śmiało i pewnie – energia będzie temu sprzyjać.

W tym dniu udane będą również znajomości z rodzicami i spotkania z przyjaciółmi. Możesz zmienić miejsce zamieszkania i jeździć na wycieczki.

Każdy, kto ma Byka na mapie, powinien unikać starcia. Nadmierne spory i nerwy są dla Ciebie zdecydowanie bezużyteczne.

Co przepowiadają nam gwiazdy. Horoskop na 27 czerwca – 3 lipca 2022 roku

Horoskop dla kobiet na tydzień 16-22 maja. Co pomoże przyciągnąć szczęście do różnych znaków zodiaku

Jakie znaki zodiaku mają supermoce