Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego poruszy każdego. Co takiego powiedział jasnowidz z Człuchowa

Najpopularniejszy polski wizjoner z Człuchowa jest bardzo znaną postacią w naszym kraju.

Krzysztof Jackowski zawsze pomaga w bardzo w rozwiązaniu głośnych spraw kryminalnych. Również na kanalie Krzysztofa Jackowskiego pojawiają się przepowiednie dotyczące przyszłości.

Niedawno Polacy mogli usłyszeć o nowej, nietypowej wizji jasnowidza.

Na antenie niezależnej stacji telewizyjnej PL1.tv pojawił się go wywiad o tym, co nas czeka. On powiedział coś, co nie spodoba się wielu ludzi.

Jego zdaniem, kolejne kilku miesięcy na terenie naszego kraju będą zupełnie inne niż teraz. O co mu chodzi?

Krzysztof Jackowski nie raz zabierał głos w sprawie trwającej pandemii, jednak teraz poszło o wynikach wyborów w Stanach Zjednoczonych.

Czuję taką polaryzację, takie coś, co ma się zmienić. Od marca jest sytuacja nienormalna nas świecie. Coś teraz się waży. Nie chciałbym popełnić błędu, opowiadać głupot. Spokojnie. Nic na siłę – mówił Krzysztof Jackowski.

Będziemy obserwowali, że niektóre państwa, choćby w Europie, będą się trzymać tego, co jest, a niektóre zaczną zachowywać się inaczej, dziwnie.

Nie będzie spójności. Coś się waży. I uwaga: może mieć to związek z tym, co się stało w Stanach. Powiem jeszcze jedną rzecz. Wielu z nas uważa, że jeżeli nie wybrano Trumpa, to źle — kontynuował jasnowidz.

Oczywiście ten prezydent wybrany w moim myśleniu jest pewną pozą, ale tu chodzi o siły pewne, które Trump, że z tego, co dobrze nazwę, niedawno zdymisjonował swojego człowieka, szefa Pentagonu.

Nie jest to dla was zastanawiające, dlaczego akurat jego. A może ta zmiana jest iskrą nadziei. Stawiam to pod wielkim znakiem zapytania — dodał.

Ale czuję, że w tej chwili ważą się bardzo ważne rzeczy i możemy przez chwilę złapać oddech. Albo go złapiemy na poważnie, albo tylko przez chwilę. Brzmi to tajemniczo, mówię to ostrożnie, bo takie coś dochodzi do mnie, ale to nie jest pełne. Niech to tak spokojnie dochodzi — zakończył Krzysztof Jackowski.

Z tego, co powiedział jasnowidz, można zrozumieć, że sytuacja w kraju i na świecie nie będzie spokojna.
Wizja jasnowidza nie jest jasną do końca, więc zobaczymy.

Sławomir Świerzyński kontra Wiśniewski. Co się stało między gwiazdorami

Kobieta, która nie może samodzielnie się poruszać, postanowiła produkować niezwykłe podjazdy

Jak wyglądały kulisy powstawania legendarnej animacji „Sąsiedzi”. Jedno nagranie wszystko wyjaśnia