Nie jest wariatem, by poślubić swoją kochankę

„Jesteśmy małżeństwem od 12 lat, od trzech lat mój mąż ma kochankę. Przez te lata czekałam, aż zmieni zdanie, ale najwyraźniej nie zamierza jej zostawiać.

Nasuwa się następujące pytanie: dlaczego mieszka ze mną? Bez niej nie może przeżyć dnia, widzi ją każdego dnia, a wieczorem, jako wzorowy mąż, jest w domu. Chciałam mu powiedzieć wiele razy, że wszystko wiem.

Jednak nie mogę, nasza córka bardzo go kocha”. To jest czyjś ból, wołanie duszy na jednym z forów internetowych.

Kobieta naprawdę nie rozumie, dlaczego jej mąż nie idzie do swojej kochanki, jeśli tak bardzo ją kocha. Sprawa jest bardzo prosta – mężczyźnie podoba się ta sytuacja i on nigdy nie wyprowadzi się z domu.

Zastanówmy się, kim jest żona? To kobieta, którą mężczyzna kiedyś kochał, być może nadal kocha. Zapewne nadal jest atrakcyjna. Zawsze jest zatroskana, ponieważ zajmuje się domem i dziećmi, często bywa zmęczona i ma zły humor.

A kim jest kochanka? Młoda, piękna kobieta, która dba o siebie, zawsze wygląda dobrze, po prostu cieszy się życiem.

Dobrze jest z nią uprawiać seks. Spotkania z nią często odbywają się w nieoczekiwanych miejscach, co dodaje blasku uczuciom.

Kiedy patrzymy na te dwie kobiety, staje się jasne, dlaczego żonaty mężczyzna zdradził żonę.

Jednak dlaczego nie odchodzi, kiedy znalazł swoją nową miłość? Wszystko mu pasuje. W domu czeka na niego gorący obiad przygotowany przez żonę.

Rano jest wyprasowana koszula. Żona chodzi na spotkania rodzicielskie i rozwiązuje problemy dzieci. Kochanka jest gotowa w każdej chwili zaspokoić jego popęd seksualny. Krótko mówiąc, życie się udało.

Gdy tylko kochanka otrzymuje oficjalny status, że tak powiem, pierwszej damy, natychmiast stawia zupełnie inne wymagania. Nie warto zapominać o dzieciach. W końcu, jeśli mężczyzna opuści żonę, można zapomnieć o jej istnieniu.

W przypadku dzieci taka sztuczka nie zadziała. Więc tylko wariaci żenią się z kochankami.

Matka usiłowała przeszkodzić zawarciu małżeństwa swojej córki, ponieważ poznała tajemnicę jej narzeczonego, ale ludzie są przekonani, że tu nie chodzi o dobre intencje

98-letnia para odtworzyła dzień ślubu po 70 latach wspólnego życia

W dniu ślubu pan młody zrobił swojej ukochanej miłą niespodziankę