Najpiękniejsze siostry trojaczki świata podbijają internet

Kiedy rodzą się bliźniaki, jest to prawdziwy cud natury, ponieważ nawet w wieku dorosłym bracia lub siostry, jak dwie krople wody, zawsze wyglądają podobnie.

Ale sprytne geny mogą zadziwiać ludzi jeszcze bardziej, gdy troje identycznych dzieci rodzi się jednej matce naraz.

Siostry-trojaczki z Irlandii, Alison, Nicola i Laura Crimmins, można nazwać takim cudownym cudem.

Od fitnessu po kosmetyki – wszystko jest identyczne

Mieszkańcy Dublina całkowicie kopiują nawzajem swój wygląd, nawet nieuchwytnymi pociągnięciami.

Dziewczyny są popularnymi modelkami, które zachowują się jak siostra. Dlatego tak ważne jest dla nich identyczne podobieństwo, taki jest wymóg agencji modelek.

Na szczęście z natury piękności, bardzo podobne do matki, mają urocze postacie. Ale szczupłość i jędrne mięśnie nie będą trwać wiecznie, jeśli nie będziesz przestrzegać prawidłowego odżywiania i nie ćwiczyć.

Co uwodzicielskie blondynki zawsze robią razem. Mają wspólny schemat treningowy i jedno menu dla trzech osób.

Jak przyznają irlandzkie trojaczki, wspólne życie wcale im nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, cieszą się z każdej chwili, którą spędzają razem – niezależnie od tego, czy idą pobiegać, czy we trójkę zapisują się jednocześnie u tego samego fryzjera i wizażysty, czy też idą do pizzerii.

Tylko Laura, przed pozostałymi dwoma Crimminami, rozpoczęła związek z facetem. Oczywiście taki idealny potrójny związek kochających sióstr nie jest wieczny. Z biegiem czasu nie tylko serce Laury zostanie odebrane, ale także dwie inne siostry pewnego dnia wyjdą za mąż.

W międzyczasie ich kariera modelki jest na szczycie. W wieku dziesięciu lat dziewczyny zostały zaproszone jako modelki do największych centrów handlowych w Dublinie. Gdy tylko siostry skończyły szesnaście lat, zaczęły pozować dla profesjonalnych fotografów.

I od tego czasu to oszałamiające trio po prostu nie miało końca ofertom współpracy ze znanymi magazynami i pracy w telewizji. Aby utrzymać się w doskonałej formie, i to samo dla trzech, siostry przestrzegają wspólnej diety.

Och, to prawo genetyki

Matka tego nierozłącznego trio od niemowlęctwa kupowała maluchom te same drobiazgi, zabawki i różne akcesoria dla dzieci. I nawet własny ojciec dziewcząt nie potrafił odróżnić od siebie blond aniołów.

Ciekawostka: zwykle narodziny bliźniaków lub trojaczków dziedziczone są po jednym pokoleniu. Być może, gdy najatrakcyjniejsze trio na świecie zdobędzie wnuki, prawdopodobne jest, że te same babcie spodziewają się niespodzianki – kontynuacji rodziny w postaci regularnych trojaczków.

Powrót do przeszłości. Internauci aktywnie udostępniają zdjęcia ślubne swoich babć

„Od słodkich chłopców do brutalnych przystojnych mężczyzn”. Gwiazdy, które z wiekiem stały się jeszcze bardziej atrakcyjne

Księżniczka Eugenia pogratulowała mężowi Jackowi Brooksbankowi urodzin. Wnuczka królowej Wielkiej Brytanii podzieliła się także nowym zdjęciem syna