Najbardziej niezwykłe rodziny z całego świata, które zaskoczą każdego

W naszym świecie istnieje ogromna liczba rodzin, ale tylko niektóre z nich są uważane za najbardziej niezwykłe i mają swoje własne cechy i różnice.

Największa rodzina

Ta indyjska rodzina ze stanu Mizoram jest uważana za największą na naszej planecie. Głowa tej licznej rodziny, Zion Chan, miał 39 małżeństw, w których urodziło się 94 dzieci.

Mężczyzna i wszystkie jego 39 żon mieszkają razem w ogromnym domu. Pomimo tego, że Ziona jest już dziadkiem i ma 33 wnuki, czuje się młodo i wkrótce ponownie się ożeni!

Największa rodzina albinosów

Ta duża rodzina mieszka również w Indiach, w mieście Delhi. Wszyscy jej członkowie – rodzice i sześcioro dzieci – mają blond włosy, białą skórę i niebieskie oczy.

Według szefa rodziny Rositurai Pullan miejscowi nie wierzą, że są Indianami i nazywają ich „Anglikami”.

Co ciekawe, najstarsza córka Rositurai poślubiła takiego albinosa jak ona. Urodziła dziecko, które również urodziło się albinosem.

Najbardziej owłosiona rodzina

U wszystkich członków tej meksykańskiej rodziny Aceves zdiagnozowano tę samą chorobę – nadmierne owłosienie.

Pierwszym przypadkiem była prababka głowy rodziny Jezusa. Następnie hipertrychoza została przekazana jego siostrze i kuzynom. W rezultacie 30 członków rodziny Aseves żyje obecnie z tą rzadką diagnozą.

MANDATORY CREDIT: Eva Aridjis/REX Shutterstock. Strictly no stock and strictly editorial context only. Only for use in this story. Editorial Use Only. No stock, books, advertising or merchandising without photographer’s permission.
Eva Aridjis’ film 'Chuy, Wolf Man’ must be mentioned in any text.
Mandatory Credit: Photo by Eva Aridjis/REX Shutterstock (5043044b)
A still from the film 'Chuy, Wolf Man’ shows Chuy and his family
Stills from the 'Wolf man’ film, Mexico – 2013
FULL COPY: http://www.rexfeatures.com/nanolink/qyeb
The story of the hairiest family in the world has been captured in a moving film-documentary.
Mexican-American film director Eva Aridjis made the documentary 'Chuy, The Wolf Man’ which is being released on September 25 2015.
The documentary captures the moving story of Chuy, 38, and his relatives, who have struggled with a rare condition called congenital hypertrichosis, which causes growth of excessive facial hair.
Eva Aridjis first heard about Chuy and his family through a brief news report on TV in Mexico, but was initially unable to track them down.

Trzy córki samego Jezusa, którego urodziły mu zupełnie inne kobiety, również odziedziczyły nadmierne owłosienie.

Najwyższa rodzina

Ta rodzina jest uważana za najwyższą na świecie i mieszka w Wielkiej Brytanii w Essex. Wzrost głowy rodziny Wilka wynosi 2,13 metra, a jego żona Keisha jest o 15 cm niższa od męża.

Dzieci tej pary, córka i syn, jeszcze nie dorosły do ​​mamy i taty, ale już wiadomo, że ich wzrost jest wyższy niż ich rówieśników.

Rodzina o najdłuższych włosach

Mama Tere Lynn Swetlechich Russell i jej trzy córki mają najdłuższe włosy na świecie, a ich łączna długość to 4 metry!

Mieszkają w amerykańskim stanie Illinois, a ich sąsiedzi nazywają ich rodziną Rapunzel.

Głowa rodziny Chipów jest zachwycona włosami swojej żony i córek. W rodzinie jest też chłopiec, który preferuje krótką fryzurę.

Najstarsza mama na świecie

Mieszkaniec Indii o imieniu Rayo Devi Lohan w 2008 roku po raz pierwszy została mamą w wieku 70 lat! To naprawdę wyjątkowy przypadek, jej córka urodziła się całkiem zdrowa, a teraz ma 11 lat.

Dlaczego mężczyźni boją się kobiet tych trzech znaków zodiaku

Kto poza osobami niezamężnymi nie może trzymać w domu kaktusa

Utalentowane koty zdobyły miliony fanów w TikTok. Co oni zrobili