Miesięczny kalendarz zakupów. Kiedy i co najlepiej kupić, aby nie marnować pieniędzy

Są dni, kiedy lepiej niczego nie kupować, w przeciwnym razie rzecz szybko się zepsuje, zgubi lub po prostu będziesz niezadowolony z tego, jak wydałeś pieniądze.

Nie jest tajemnicą, że Księżyc wpływa na nasze codzienne życie.

W zależności od charakteru energii Księżyca dni mogą być zarówno sprzyjające, jak i przeciwnie, niezbyt dobre.

Co więcej, energia lampki nocnej może wpływać nie tylko na nasze samopoczucie i nastrój, ale nawet na dokonywane przez nas zakupy.

Astrologowie twierdzą, że są dni, kiedy lepiej niczego nie kupować, w przeciwnym razie rzecz szybko się zepsuje, zgubi, lub po prostu będziesz niezadowolony z tego, jak wydałeś swoje pieniądze. Aby zakup był przyjemny i trwał jak najdłużej, należy dokonywać zakupów w dni miesiąca.

Miesięczny kalendarz zakupów

Siedemnastego dnia księżycowego można kupić alkohol, zwłaszcza wino. Będzie smaczna i wysokiej jakości.

Osiemnastego dnia księżycowego możesz kupić dowolne rzeczy i towary. Jedyne, co należy wziąć pod uwagę: sam podejmujesz decyzję o zakupie, nie powinieneś stosować się do cudzych rad.

Dwudziestego dnia księżycowego dobrze jest kupić zwierzęta domowe, zwierzęta i bydło, a dwudziestego pierwszego – różnorodny sprzęt, zarówno do pracy, jak i do uprawiania sportu.

Dwudziesty drugi dzień księżycowy jest odpowiedni na zakupy towarów dla zdrowia i wzmocnienia ducha.

Dwudziestego trzeciego dnia księżycowego możesz wydawać pieniądze na towary do użytku osobistego (kosmetyki, bieliznę, artykuły higieny osobistej).

Dwudziestego czwartego dnia księżycowego lepiej kupować tylko te towary, które znasz. To nie jest najlepszy czas na eksperymentowanie z nowymi produktami i produktami, których nie potrafisz używać.

Dwudziestego siódmego dnia księżycowego dobrze jest kupić dowolny płyn z wyjątkiem napojów alkoholowych.

Dwudziesty ósmy dzień księżycowy to dzień szalonych i bezmyślnych zakupów. Możesz kupić wszystko i mieć pewność – zakup na pewno Ci się spodoba i będzie trwał długo.

W trzydziestym dniu księżycowym dobrze jest kupić biżuterię, wyroby metalowe i przedmioty sztuki.

Czy można dokonywać zakupów w całości?

Piętnastego i szesnastego dnia księżycowego – pełnia księżyca. W tym okresie nie można dokonywać zakupów, i to nie tylko dużych lub do długotrwałego użytkowania.

Nie kupuj niczego, co będziesz nosić, od ubrań i bielizny po buty, biżuterię i zegarki.

Niesprzyjające dni na zakupy według kalendarza księżycowego

Ósmy, jedenasty, dziewiętnasty, dwudziesty piąty, dwudziesty szósty i dwudziesty dziewiąty dzień księżycowy nie nadają się na zakupy. W dzisiejszych czasach lepiej nie chodzić na zakupy i nie wydawać pieniędzy.

Wojewoda Dolnośląski może zostać zwolniony z powodu zatrucia rzeki Odry

Za brudne tablice rejestracyjne w Polsce można zapłacić wysoką grzywnę

Meghan Markle i książę Harry wrócą do Wielkiej Brytanii. Jaki jest powód tej wizyty