Meghan Markle i książę Harry wrócą do Wielkiej Brytanii. Jaki jest powód tej wizyty

Nie wiadomo, czy Harry i Meghan spotkają się z Jej Wysokością.

Książęta Sussex planują przylecieć do Wielkiej Brytanii na początku września, aby odwiedzić kilka organizacji charytatywnych.

Ta informacja została już potwierdzona przez przedstawicieli księcia Harry’ego i Meghan Markle, pisze Hello.

Najpierw para pojedzie do Manchesteru na One Young World Summit.

Wydarzenie, zaplanowane na 5 września, przyciągnęło już młodych liderów z ponad 190 krajów.

Wraz z premierem Kanady Justinem Trudeau, miliarderem Richardem Bransonem i specjalistą kulinarnym Jamiem Oliverem, Meghan Markle jest doradcą organizacji.

Następnie Sussexowie wezmą udział w imprezie Invictus Games Dusseldorf 2023 One Year to Go w Niemczech, po czym wrócą do Wielkiej Brytanii 8 września, aby odebrać nagrody WellChild.

Para była ostatnia w ojczyźnie księcia Harry’ego w czerwcu, kiedy przylecieli na obchody platynowego jubileuszu królowej ze swoimi dziećmi, gdzie inni członkowie rodziny trzymali się od nich z dala. Na razie nie wiadomo, czy para zabierze ze sobą Archiego i Lilibet.

Ponadto nie ma jeszcze informacji o tym, czy Harry pozna swoją babcię. Monarcha przebywa obecnie na wakacjach w Balmoral. Jej Wysokość wyjechała do Szkocji w zeszłym miesiącu.

Tradycyjnie królowa najpierw zatrzymuje się w Craigowan Lodge, a następnie przenosi się do Balmoral po zamknięciu zamku dla publiczności 2 sierpnia. Zgodnie z tradycją pozostanie w Szkocji do września lub października, zanim wznowi swoje królewskie obowiązki.

Szkocja jest uważana za jedno z ulubionych miejsc królowej. Ona i jej zmarły mąż, książę Filip, spędzili nawet część miesiąca miodowego w domku myśliwskim Burkhall w posiadłości w 1947 roku.

Latem zwykle odwiedzają ją jej krewni, w tym książęta Cambridge, rodzina Wessexów i wnuczki, księżniczki Beatrice i Eugenie.

Przypomnijmy, że niedawno w pobliżu rezydencji Sussex w Montecito zauważono lwa górskiego, który grasował w poszukiwaniu pożywienia.

W Polsce niektórzy ludzie otrzymają dodatkowo 500 zł

Dlaczego powinieneś przestać podlewać pomidory już pod koniec lata

Ryby masowo giną w Odrze w Polsce. Co czeka ekologię kraju