Mężczyźni, których znaki zodiaku są nie do zniesienia w życiu codziennym

Ci trzej mężczyźni nie podlegają wykształceniu.

Och, co to jest takie błyszczące zwisające na żyrandolu? I to jest Pan Proper, najpierwwy wyłysiał , a potem popełnił samobójstwo, zdając sobie sprawę, że sprzątanie w mieszkaniach, w których mieszkają chłopcy Barana, Strzelca i Koziorożca, jest całkowicie bezcelowym ćwiczeniem.

Dowiadujemy się, czy mężczyźni z tych trzech są nie do zniesienia w życiu codziennym, czy to podróbki i fikcja, informuje Słowo.

Mężczyzna – Baran

Mężczyźni, których znaki zodiaku są nie do zniesienia w życiu codziennym
Mężczyźni, których znaki zodiaku są nie do zniesienia w życiu codziennym

Wygląda na to, że facet Baran specjalnie chodzi po mieszkaniu i wyrzuca śmieci z kieszeni. To wina jego żona – nie uszyła kieszeni i nadal jest oburzona. Pachnące spod sofy skarpetki to kompletny nonsens. Przesuńcie mopa dalej i dostaniecie majtki, które wyglądają, jakby myły podłogę w chlewni.

Mężczyzna – Strzelec

Mężczyzna -  Strzelec
Mężczyzna – Strzelec

Zadajcie Strzelecowi pytania dotyczące rozrzuconych skarpet, i ognisty mężczyzna będzie zaskoczony i wzrusząc ramionami – po prostu szybko się rozebrał. Ogólnie rzecz biorąc, skarpetki są w nieładzie artystycznym.

Swetry, zmięte na krześle, nie tylko przedstawiają gniazdo ptaka. A ślady keczupu na podłodze tylko uzupełniają ten widok. Cóż, otwarta tubka z pastą to drobiazg. Kto nie lubi, Strzelec nie jest winny – nie jest specjalnie.

Mężczyzna – Koziorożec

Mężczyzna -  Koziorożec
Mężczyzna – Koziorożec

Używane chusteczki do nosa leżą obok wanny,na brudnych koszulkach leży przytulny kot, a z doniczków pięknie wystają niedopałki papierosów.

Nie jest niechlujnyzdzirą, ale po prostu uczy żyć razem – nie wszedłeście jeszcze do toalety! Idźcie z burżuazyjnym spojrzeniem na kuchnię i umyjcie naczynia Koziorożca.

Łódź rodzinna nie rozłamała się od codziennego życia – ona poprostu rozwaliła się i nie można jej przywrócić. Podobnie jak ci trzej mężczyźni nie podlegają wykształceniu. Nie podoba wam się? Poszukaj schludnych. I chłopaki zarośną brudem i nigdy o tobie nie wspominią.

Dlaczego rolnicy pomalowali swoje krowy białymi paskami

Weterynarze opracowali listę produktów, których nigdy nie można podawać psom

Mężczyzna postanowił pokazać, co było nietypowego na jego ślubie. Internauci nie spodziewali się takiej sztuczki