Mężczyzna postanowił pokazać, co było nietypowego na jego ślubie. Internauci nie spodziewali się takiej sztuczki

Pośladki panny młodej wyglądają po prostu ogromne, ale to nie są jej pośladki – to złudzenie optyczne rozśmieszy

Mężczyzna pokazał zdjęcia ze ślubu, ale złamał mózg swoim zwolennikom.

Mężczyzna chciał się pośmiać ze swojego ślubu, ale zamiast tego wszyscy patrzyli na piękne postacie jego narzeczonej. Użytkownicy Twittera najwyraźniej nie spodziewali się takiej sztuczki z własnego mózgu, ponieważ ani genetyka, ani styl życia nie były w żaden sposób powiązane ze znaczącym pośladkiem dziewczyny.

Sekret jest znacznie prosty: fotograf ma „szczęście” z wyczuciem czasu i perspektywą, informuje Ukr.Media.
Jamajski mężczyzna Andre Burnett zamieścił na Twitterze zdjęcie, które rozeszło się po społeczności, zmuszając ludzi do potrząsania głowami.

Faktem jest, że Andre miał rocznicę ślubu i postanowił ją uczcić, pokazując zwolennikom uroczy i interesujący materiał z ceremonii. Tak, do jednego z tweetów Jamajczyk dołączył zdjęcie z sobą i jego żoną śmiejących się radośnie z tortu weselnego.

W innym tweecie mężczyzna postanowił pokazać, co było nietypowego na jego ślubie. Faktem jest, że czas na Jamajce jest szczególnie mierzony, i większość jego mieszkańców nie jest punktualna.

Dotyczy to również małżeństwa: rzadko zdarza się, aby ceremonia rozpoczynała się o godzinie wskazanej na zaproszeniach. W rezultacie wielu gości nadal przyjedzie później. Ale Andre i jego kochana pospieszyli i rozpoczęli ceremonię o czasie. A zdjęcie pokazuje, ile osób widziało początek tego wesela (spoiler: goście się spóźnili).

„Jedyny raz jamajski ślub rozpoczął się na czas”.

Jeśli zamiast śmiać się z pustych krzeseł, zwróciliście uwagę na obszerne pośladki panny młodej, nic strasznego. Nie jesteście jedyni, ponieważ wielu zwolenników jej męża również zaczęło na nią patrzeć.
• „Kto jeszcze myśli, że panna młoda ma ogromny tyłek?”.

Wkrótce jednak przyszło do ludzi: przed nimi kolejne oszustwo mózgu.
• „Natychmiast złudzenie optyczne. Ja po prostu zawisł na długo ”

Jeśli nadal nie rozumiecie, skąd dziewczyna na zdjęciu ma taki pośladki, spójrzcie ponownie. Nie jedna, ale dwie kobiety przed wami.
• „Na początku pomyślałam, że to jej tyłek. I dopiero wtedy zobaczyłam pochyloną dziewczynę”.

• „Ten fotograf mnie zdezorientował. Oto czas w tym zdjęciu. ”

Chociaż na początku zdjęcie musiało rozśmieszyć ludzi z faktu, że nikt nie przyszedł na ślub, jej druga podstępność była wyraźnie interesująca dla wszystkich.

• To zdjęcie jest niesamowite z wielu powodów!”.