Mężczyzna pracował jako taksówkarz przez 25 lat, aby znaleźć swoją zaginioną córkę. Jak zakończyła się ta historia

Przestrzenie internetowe i publikacje medialne od dawna zdały sobie sprawę, że negatywne wiadomości i historie przyciągają większe zainteresowanie i uwagę naszych współczesnych oraz hojnie nasycają nimi społeczeństwo.

Ale pośród tych wszystkich nudnych informacji zawsze dobrze jest dowiedzieć się czegoś radosnego, to jak powiew świeżego powietrza w zatrutej atmosferze.

Ta niesamowita historia nie mogła pozostawić obojętnym nikogo, kto był jej świadkiem.

A swój smutny początek wzięła w 1994 roku, kiedy trzyletnia dziewczynka Wang Qifeng bawiła się na podwórku i w tajemniczy sposób zniknęła. Jej rodzice, zrozpaczeni żalem, szukali jej przez wiele dni, ale bezskutecznie.

W poszukiwania zaangażowana była policja, wolontariusze, krewni i krewni, ale wszystko poszło na marne. Miejscowe szpitale i schroniska również okazały się bezradne i po chwili nikt nie wierzył w szczęśliwy powrót dziecka do domu.

Wszyscy oprócz rodziców. Nie chcieli wierzyć w najgorsze i nie zamierzali się poddawać.

Ojciec dziewczynki, Wang Mingqing, postanowił zostać taksówkarzem i pokazał każdemu pasażerowi zdjęcie swojej zaginionej córki, opowiedział smutną historię i poprosił o udostępnienie jej na portalach społecznościowych. Ponad 5000 osób usłyszało o zaginionej małej dziewczynce i próbowało pomóc w żałobie rodziców Qifenga. Ale minęły 24 lata pustych oczekiwań i nadziei.

Ale pewnego dnia mężczyzna zdał sobie sprawę, jaki błąd popełnił w swoich długich poszukiwaniach. Przecież przez te wszystkie lata pokazywał ludziom zdjęcie małej dziewczynki, a przecież po tylu latach dziewczyna wygląda zupełnie inaczej.

Podzielił się tymi przemyśleniami z funkcjonariuszami policji i przy pomocy nowoczesnej technologii powstał obraz rzekomego wyglądu Wanga po 24 latach. Jakże słuszny był kochający ojciec zaginionego dziecka!

Serce 27-letniej dziewczyny zadrżało, gdy zobaczyła swój portret w jednym z policyjnych raportów. Przez długi czas miała inne imię, ale wiedziała, że ​​zanim opuściła swój rodzinny dziedziniec i zgubiła się na zatłoczonej ulicy, miała inne życie.

Przeprowadzony test DNA potwierdził jej związek z Wang Mingqingiem.

Ponowne zjednoczenie rodziny zajęło rodzinie długie 24 lata.

Od poniedziałku organy administracji publicznej w Polsce pracują zdalnie

Naukowcy odkryli, że zdrowie kobiet pogarsza się bardziej niż mężczyzn podczas wykonywania prac domowych. Czemu

W Polsce za jazdę bez okularów można dostać mandat w wysokości 1500 zł, a nawet zostać