Mąż udał osobistego kierowcę i odebrał swoją żonę z lotniska. Nikt nie odmówiłby takiej niespodzianki

Za taki uczynek zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę!

Umiejętność robienia miłej niespodzianki jest bardzo ważną cechą. Zwłaszcza jeśli dotyczy to związku. Będzie to przydatne, żeby po długich latach małżeństwo się nie znudziło.

Pastor Mark Lindsey z Teksasu jest gotów zorganizować warsztaty na temat tego trudnego zadania.

Żeby odebrać żonę wraz z trzema jej przyjaciółkami z lotniska, przebrał się za osobistego kierowcę. Zrobił kobietom niewinnego psikusa, a ich emocje uzasadniły jego starania.

Amerykanin postanowił odebrać żonę i jej przyjaciółek z lotniska, jakby był ich osobistym kierowcą. Odegrał swoją rolę perfekcyjnie.

Przygotował również samochód, aby panie mogły poczuć się jako pasażerowie luksusowych pojazdów najwyższej klasy. Każdej kobiecie zaoferowano zestaw miłych drobiazgów do podróżowania.

Zestaw zawierał: poduszkę, koc, cukierki, maseczkę do twarzy na noc, wodę, balsam do rąk i różę.

Sherry Moore Lindsey opublikowała wpis na Facebooku, który zdobył wielką popularność: prawie 9 000 followersów i 18 000 polubień.

Komentatorzy chwalili jego uczynek i zaczęli pytać, czy można skorzystać z jego usług. Tak, nikt nie odmówiłby takiego odebrania z lotniska!

This is the video that accompanies the earlier post of our arrival home from the MOVE Conference. My pastor-husband has a servant’s heart. Love him!

Опубліковано Sherry Moore Lindsey Понеділок, 2 березня 2020 р.

Żona zapominała kluczyki w samochodzie, a mąż postanowił rozwiązać ten problem

Były mąż ciągle zarzucał żonie, że ma zaniedbaną sylwetkę, ale kobieta zadbała o siebie i teraz wszyscy mówią, że stała się zupełnie inną osobą

Mój szwagier jest prawdziwym ojcem mojej najmłodszej córki, a mój mąż nic o tym nie wie