Horoskop na 07 sierpnia 2020. Co nas czeka

Baran

Dziś Baran będzie musiał zrobić kolejny sprytny ruch, z powodzeniem grając na jakieś sprzeczności. Wielu Baranów zrobi to dla własnego dobra — na przykład, chcąc wzbudzić czyjąś sympatię. Część Twojej energii może doprowadzić do nieporozumień z bliskimi. Wskazane jest, aby od samego początku znać miarę w klaunadzie, przygodzie, podwójnej grze lub wyzywającym zachowaniu.

Byk

Dziś Byk ma ochotę wciągnąć się w manipulacje innych ludzi, na przykład w jakiś „niewinny” żart. Przy pozornej łatwości takiego czynu Gwiazdy ostrzegają o jego ukrytej podstępności: wyimaginowani przyjaciele z gry mogą wkrótce śmiać się z Ciebie. Nie jest to najlepszy dzień na wybór partnera godnego zaufania.

Bliźnięta

Dzisiaj Bliźniętom podobają się równoległe zajęcia, szczególnie w formie flirtu, zabawy i intrygi. Wiele Bliźniąt będzie działać na przyszłość, zapewniając sobie wybór lub przestrzeń do manewru. Możliwe, że zostaniesz wciągnięty w dwa projekty w tym samym czasie. Warto pamiętać, że w tym samym czasie dla Ciebie podwaja się nie tylko przyjemne bonusy, ale także ryzyko.

Rak

Raki powinny być dziś ostrożniejsze, monitorować swoje przemówienie i reputację. Istnieje duże ryzyko bycia „między dwoma światłami”, na rozdrożu, w pułapce zawodowej lub prawnej. Niepożądane jest planowanie na ten dzień konsultacji, przemówienia, wywiadów, negocjacji, rozpoczęcia współpracy, objęcia urzędu. Niebezpiecznie jest realizować dwa cele jednocześnie, nie mając wsparcia i doświadczenia w takich manewrach.

Lew

Dzisiaj, w przypływie entuzjazmu, Lwy mają tendencję do przeceniania swojej wytrzymałości. Tymczasem pierwszy impuls i pierwsze szczęście nie gwarantują, że masz dość oddechu na cały wyścig. Każda przygoda jest przygodą, jeśli nie weźmiesz pod uwagę rzeczywistości. Nie ignoruj swoich dolegliwości i luk w pomocy technicznej: każda wada skomplikowałaby Ci drogę.

Panna

Pannom ten dzień przygotowuje przygodę. Przynajmniej raz w ciągu dnia znajdziesz się w pułapce, podwójnej lub interesującej pozycji. Może zawieść technika, któryś z przyjaciół lub bliskich. Nawet jeśli jesteś w porządku z reakcją i poczuciem humoru, nie baw się z ogniem: przejście do drugiej, niebezpiecznej strony wydarzenia będzie natychmiastowe. Sprowokować kryzys może jedno złe słowo lub jeden ryzykowny krok.

Waga

Dzisiaj Waga inicjatywie ustępuje swojemu partnerowi, przedstawicielowi lub przeciwnikowi, ale to niewiele zmienia. W końcu obie strony grają w tę samą grę i są równie zainteresowane jej kontynuacją. Zarówno z jednej, jak i z drugiej strony możliwe są nieuczciwe ruchy: zmiana masek, wzajemne pantomimy i inne sztuczki. Warto być czujnym w negocjacjach, w procesie współpracy, flircie.

Skorpion

Na Skorpionów w tym dniu czekają pilne kłopoty. Możliwe są spory, żarty, rzucanie między opcjami, krótkie podróże służbowe. Możliwe, że dziś trzeba szybko wymienić kolegę, majstrować ze zwierzakiem lub naprawić coś. Pojawi się powód do opanowania niestandardowego manewru. Możliwe są nietypowe objawy choroby, niewielkie obrażenia.

Strzelec

Dziś Strzelcy potrzebują aktywnego trybu życia. Może zapewnić sport, podróże służbowe, pilną sprawę (najlepiej z elementami kreatywności), entuzjazm biznesowy, miłość lub prowadzenie ryzykownego biznesu. Przypływ energii i przypływ adrenaliny pozwoli Ci zrobić dwie rzeczy naraz, aby przeprowadzić równoległą walkę lub jednoczesną sesję gry. Rodzice powinni zadbać o gry na świeżym powietrzu dla dzieci.

Koziorożec

Dzień Koziorożca obiecuje prace domowe lub biznesowe, rosnącą drażliwość. Będą musieli wybierać między dwiema propozycjami lub opcjami rozwiązania. Możliwe są wahania dotyczące mieszkania, parkingu, sposobów naprawy domu, podziału uprawnień partnerskich, rozgraniczenia terytorium, prowadzenia rodzinnego biznesu. Warto unikać kłótni: kompromis jest prosty w drobiazgach, ale trudny w podstawowym pytaniu dla Ciebie.

Wodnik

Wodników dzień wzywa do ruchomego trybu życia. Jest to odpowiedni moment na pilną podróż służbową, wycieczkę rowerową, grę sportową, wycieczkę, udział w aktywnym spotkaniu. Nie obejdzie się bez incydentów na drodze, kłótni z otoczeniem, trudności przy próbie nawiązania połączenia. Może być minuta rozpusty, wyboru, kompromisu. Atmosfera jazdy, podniecenia i przygody będzie doskonałym tłem dla rozwoju osobistych sympatii.

Ryby

Wydarzenia tego dnia sprawiają, że Ryby są zbyt napięte. Wiele Ryb będą zadowolone z możliwości pracy i przyczynienia się do ich życia trochę dynamiki, ale nie wszystkie ryby będą w stanie wytrzymać proponowane tempo przez długi czas. Gwiazdy radzą, aby nie ścigać bardziej energicznych ludzi, a w żadnej grze nie stawać na szali. Bezpieczniej jest zadowolić się drobnym szczęściem: małym przejęciem, skromnym zyskiem.

Trzy najbardziej podstępne znaki zodiaku

Trzy najbardziej podstępne znaki zodiaku

Trzy znaki zodiaku, które przez całe życie znajdują się pod opieką anioła stróża