Matka pięciorga dzieci, w tym czterolatków, udostępniła film o swoim codziennym życiu

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak radzą sobie rodzice bliźniaków? A trojaczków?

Rodzice kilkorga dzieci w tym samym wieku przeżywają trudności, a z czasem tacy rodzice stają się coraz bardziej – w ciągu ostatnich czterdziestu lat wskaźnik urodzeń bliźniąt wzrósł o jedną trzecią.

W TikTok szybko zyskuje na popularności film o codziennym życiu matki pięciorga dzieci, w tym czterolatków. Film ma prawie milion polubień i dziesięć tysięcy komentarzy.

Kiedy syn Diny miał dwa lata, ona i jej mąż postanowili zajść w drugą ciążę. Tak narodziła się czwórka Willow, Willis, Otto i Simon.

Młodsze dzieci mają teraz dwa lata i stopniowo stają się niekontrolowanymi maluchami. Diny założyła bloga na Instagramie i TikToku, gdzie opowiada o życiu ich rodziny.

Każdego ranka, gdy mąż Diny robi kawę, ona przygotowuje śniadanie dla dzieci. Dla czworaczków obejmuje osobny niski stolik. Potem kobieta budzi dzieci – młodsze schodzą po schodach na piętro, jedzą śniadanie i czas na zabawę.

Marzenia o czwórkach to jedyny czas, kiedy kobieta się poświęca. Potem wszystko toczy się dalej: dzieci trzeba nakarmić, przebrać, zmienić pieluchy, wyjść na spacer i starać się nie zwariować podczas napadów złości.

„Grają trochę więcej, a potem idziemy na spacer, coś przekąsimy, w tym czasie jest kolejny napad złości. A potem zamawiam obiad, bo jestem zbyt zmęczona, by gotować” – mówi kobieta w filmie.

@helloquadruplets

Day in the life with quadruplets #momlife #quadruplets #motherhood #toddlertok #toddlersoftiktok #dayinthelife #myday

♬ original sound – Dayna

Komentatorzy są zszokowani tym, ile Dinie udaje się zrobić w ciągu dnia:

„Bałabym się nawet wstać z łóżka, a ty poradzisz sobie z całym domem”

„Nie boję się śmierci, boję się tego” – czytamy w komentarzach.

„Ale masz w domu darmowe przedszkole” – przekonuje trzeci komentator.

Jednak w filmie Diny wiele zostało w tyle, abonenci są pewni. A co z kąpielą przed snem i czwórką płaczących dzieci, bo nie chcą umyć głów? A może spanie?

„W twoim filmie wydaje się, że nie jest to takie trudne, ale tak nie jest” – piszą użytkownicy sieci społecznościowej.

„Jestem pewna, że pokazałeś swoje życie łatwiejsze niż jest. To niemożliwe, żeby twój dzień był tak spokojny” – dodały komentarze.

Diny musiała nakręcić kolejny film, w którym pokazała proces kąpieli dzieci. Wszystko wygląda naprawdę bardzo spokojnie.

https://www.tiktok.com/@helloquadruplets/video/6985576315684572422?sender_device=pc&sender_web_id=6913274312560510470&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0

Babcia obchodzi rocznicę, ma 70 lat. Czy dzieci są tak zajęte, że nie mogą nawet zadzwonić

W Polsce dzieci przypadkowo znalazły w piaskownicy coś nieoczekiwanego

W Polsce dzieci przypadkowo znalazły w piaskownicy coś nieoczekiwanego