Marilyn Kerro. Dlaczego nie wolno robić zdjęć śpiącym ludziom

Czarownica Marilyn Kerro często odpowiada na różne pytania ludzi. Tym razem estońska wiedźma opowiedziała o tym, jakie szkody może przynieść człowiekowi zdjęcie zrobione podczas snu.

Według Marilyn Kerro śpiących ludzi nie da się fotografować. Są ku temu dobre powody.

Marilyn Kerro uważa, że ​​ludzie są bardzo wrażliwi podczas snu.

W nocy dusza opuszcza ciało, a wtedy człowiek staje się słaby i bezbronny.

Na zdjęciu śpiącego można schwytać bez jego duszy. A zdjęcia, zdaniem Marilyn Kerro, mają szczególną energię, która może wpływać na życie ludzi.

Jeśli zdjęcie śpiącego wpadnie w oczy nieżyczliwych, a co gorsza, w ręce mrocznych magów, wówczas osoba ze zdjęcia może doznać kolosalnej szkody dla jego zdrowia, życia osobistego i kariery.

Na zdjęciu nie będzie duszy, co oznacza, że ​​aparat uchwyci osobę bez jego ochrony. Jeśli trzymasz takie zdjęcie przez długi czas, możesz narazić się na wiele problemów.

Marilyn Kerro odradza fotografowanie śpiących osób. Ale jeśli mimo to zdjęcie zostało zrobione, pilnie należy się go pozbyć.

Aby to zrobić, należy go pochować lub spalić, po przeczytaniu jakiejkolwiek modlitwy o zbawienie lub zdrowie.

Ponadto, jeśli osoba jest fotografowana we śnie, w ten sposób można sprowadzić na nią śmierć.

Marilyn opowiadała o starym przekonaniu, według którego ludzie często robili zdjęcia zmarłych, aby pozostawić po sobie ostatnie wspomnienie.

Sen w pewnym sensie to mała śmierć. W ten sposób filmując śpiącą osobę aparatem można nieumyślnie sprowadzić na niego nieodwracalne kłopoty.

Warto przypomnieć, że Marilyn Kerro kiedyś pracowała jako fotomodelka. Nawet wtedy była bardzo ostrożna ze swoimi zdjęciami i odmawiała niektórych sesji zdjęciowych, które jej zdaniem mogłyby uszkodzić jej pole energetyczne.

Marilyn wielokrotnie podkreślała, że ​​fotografie obdarzone są specjalną magią i mocą, a żeby były użyteczne, wystarczy pozować w dobrym nastroju.

Zdjęcia, na których dana osoba jest w złym nastroju, w stanie chorym, obok nieprzyjemnych dla niego osób lub we śnie, mogą spowodować nagłe kłopoty życiowe.

Co to znaczy, kiedy mąż odwraca się tyłem we śnie

Jak zneutralizować zły sen, co zrobić, aby się nie spełnił

Krzywy las. W Polsce jest tajemniczy gaj, w którym rośnie 400 dziwnie zakrzywionych sosen