Co to znaczy, kiedy mąż odwraca się tyłem we śnie

Kochana osoba wie wszystko o tym, jak wygodniej jest wam spać. Zwykle każdy partner ma swoją stronę łóżka, własne poduszki, swoje nawyki.

Co znaczy, gdy mężczyzna we śnie odwraca się od ciebie? Czy to znaczy, że przestał cię kochać? A może jest tak pewien swych uczuć, że nie potrzebuje ciągłego przypominania?

To pytanie interesuje nie tylko ciebie. Naukowcy z University of Hertfordshire (UK) przeprowadzili wywiady z parami, aby wyjaśnić, jak śpią.

Oto wyniki, które uzyskali:

odwróceni twarzami – 42%;

twarzą w jedną stronę (z otwartymi ramionami lub bez) – 31%;

twarzą w twarz – 4%.

Najważniejszą była odległość między śpiącymi.

Według wyników tych badań, osoby, które śpią w odległości mniej niż 2,5 cm od siebie (12%), są znacznie szczęśliwsze w związku niż osoby, które utrzymują dystans większy niż 76 cm (tylko 2%).

Okazuje się, że o wiele ważniejsze jest utrzymywanie kontaktu niż leżenie w określonej pozycji. W końcu intymność rodzi poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Jeśli twój partner odwraca się od ciebie, jest to znak miłości i zaufania. Oznacza to, że nie boi się wpuścić cię do osobistej przestrzeni.

Nie zapominaj jednak o znaczeniu kontaktu fizycznego! Im dalej śpisz, tym bardziej oddalasz się w związku. A im bliżej (niezależnie od uścisku), tym silniejszy związek.

Jeden szczegół na obrazku może dużo powiedzieć o osobistości. A szczególnie o tym, co przeszkadza być szczęśliwym

Jak potoczyły się losy znanej uczestniczki programu „Big Brother”? Słowa kobiety podbijają serca Polaków

Stylowy i atrakcyjny mężczyzna. Jak wygląda Sümbül-Aga z „Wielkiego Stulecia” w prawdziwym życiu