Stylowy i atrakcyjny mężczyzna. Jak wygląda Sümbül-Aga z „Wielkiego Stulecia” w prawdziwym życiu

Bez garnituru eunucha i brody, no cóż, zupełnie inna osoba.

jak wygląda Sümbül-Aga z „Wielkiego Stulecia” w prawdziwym życiu

Wielu tureckich aktorów, którzy wystąpili w serialu „Wielkie Stulecie. Roxolana” stali bardzo popularnymi daleko poza ojczyzną.

Selim Bayraktar był jednym z tych, którzych lubiła publiczność.

Aktor nie odegrał dużej roli. Ale dzięki jego umiejętnościom aktorskim jego bohater, eunuch Sümbül-Aga, został zapamiętany przez wielu fanów filmu.

Selim naprawdę ma świetne poczucie humoru. Zawsze mógł rozsmieszyć zestaw, dzięki swoim śmiesznym wygłupom.
Po serialu aktor zapuścił brodę. I pomimo tego, że jest prawie cała szara, Bayraktar wygląda dobrze z nią.

Ponadto Bayraktar jest również świetnym fashionistem. Aktor woli nosić stylowe klasyczne kostiumy. Doskonale podkreślają jego atletyczną sylwetkę. Selim stara się nadążać za trendami w modzie.

Selim urodził się w 1975 roku w irackim mieście Kirkuk. On jest z rodziny aktorów. Co ciekawe, były szef iracki Saddam Hussein przepowiedział 13-letnim Bayraktarze karierę wojskową. Ale wybrał ścieżkę aktora.

Jego rodzina wyemigrowała do Turcji, kiedy Selim był uczniem. Tu był wykształcony i zaczął grać w filmach. W trakcie swojej kariery, aktor wziął udział w ponad dwudziestu filmach i serialach.

Selim oprócz tureckiego, mówi po arabsku i kurdyjsku. I potrafi tańczyć taniec brzucha. Aktor żartuje, że to z powodu tego tańca został zatwierdzony do roli Sümbül-Aga.

Bayraktor jest żonaty. Jego żoną jest Bichter. Ona jest muzykiem. Dzieci małżeństwo nie ma.