Macocha przez długi czas nie myślała o małym Adamie, ale kiedy weszła do jego domu, wiele sobie uświadomiła

Matka małego Adama zmarła, gdy był bardzo mały. Nie pamiętał jej wyglądu, ale zawsze pamiętał ciepło i miłość, które od niej otrzymał.

Wkrótce po śmierci żony ojciec Adama ożenił się ponownie. Kobieta miała na imię Anna i dobrze traktowała chłopca.

Dzięki tak dobremu stosunkowi macochy do pasierba nikt z jej otoczenia nie miał pretensji do ojca Adama, że sprowadził do domu kobietę, gdy od śmierci żony nie minął nawet rok.

Wkrótce Anna sama zaszła w ciążę z bliźniakami i od tego momentu jej stosunek do Adama zmienił się. Zaczął działać jej na nerwy, a ona szukała powodów, by mu dopiec. Adam czuł to wszystko, ale nie był w stanie niczego zmienić.

Po narodzinach bliźniaków Adam przestał istnieć dla Anny. Kilka lat później Adam ukończył szkołę średnią ze złotym medalem i rozpoczął studia.

Studiował, aby zostać prawnikiem i pracował na pół etatu, aby nie być zależnym od rodziny. Był inteligentny i wiedział wszystko.

Znalazł też swoją miłość dzięki zręcznym dłoniom. Pewnego dnia, wracając do domu, spotkał dziewczynę, która stała przed swoim zepsutym samochodem i nie wiedziała, jak sobie z nim poradzić.

Adam podszedł do niej, pomógł jej z samochodem i zdał sobie sprawę, że wyglądała na całkiem zamożną, więc jej nie poznał. Jednak dziewczyna od razu go polubiła, a następnego dnia zaprosiła go na lunch w dowód wdzięczności.

Potem zaczęli się spotykać, a Adam dostał dobrą pracę u ojca dziewczyny.

Wkrótce pobrali się i ułożyli sobie życie w najlepszy możliwy sposób, mogąc sobie pozwolić na robienie wszystkiego, co chcieli.

Przez cały ten czas Adam pomagał ojcu z pieniędzmi. Jednak niedawno jego macocha zadzwoniła i powiedziała, że ojciec jest w szpitalu i potrzebuje pomocy.

Adam natychmiast zajął się rozwiązywaniem problemów finansowych i zrobił wszystko, o co go poproszono. Macocha zaczęła odwiedzać Adama, a gdy zobaczyła, w jakich warunkach mieszkają nowożeńcy, zaniemówiła.

Od tego momentu zaczęła przychodzić częściej i rozmawiać o problemach córki. Podczas ostatniej wizyty bezczelnie poprosiła Adama o bardzo dużą sumę pieniędzy. Był wściekły i nie dał ani grosza.

Gdy potrzebował matczynej miłości i wsparcia, Anna po prostu go ignorowała; niech więc teraz trzyma się od niego z daleka.

Kochajcie się tak długo, jak żyjecie. Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się jutro

Najbardziej uczciwi i godni zaufania mężczyźni według znaków zodiaku

Od komedii do prawdziwego życia. Hanna Śleszyńska w pełni rodzinnej radości