Kobieta zaszła w ciążę, a jej mąż wyjechał do pracy, gdy dziecko miało mniej niż rok. Początkowo wysyłał pieniądze, a potem nagle zniknął

Andrzej i Katarzyna spotykali się przez długi czas, zanim się pobrali. Wydawało się, że jej mąż chce być z nią w każdej minucie.

Oświadczył się i wzięli ślub. Życie rodzinne nie było łatwe, ponieważ para nie miała na nic pieniędzy.

Podczas gdy Katarzyna z dnia na dzień coraz bardziej pielęgnowała swoje uczucia do męża, on, wręcz przeciwnie, stał się obojętny.

Nie rozumiała, co się stało, ale nie mogła odwzajemnić tej troskliwej postawy.

Później kobieta zaszła w ciążę, a Andrzej wyjechał do pracy, gdy chłopiec miał niecały rok.

Proud pregnant woman looking her belly sitting on a sofa in the living room at home with a warm light coming in through the window

Początkowo wysyłał pieniądze, ale później znalazł tam inną kobietę i zapomniał o swojej rodzinie w domu. Nie było jej łatwo, ale miała szczęście, że miała swoje własne miejsce do życia — małe jednopokojowe mieszkanie, które odziedziczyła po babci.

Początkowo Katarzyna była zakochana w swoim koledze ze studiów, który później ożenił się z inną dziewczyną, bardziej odpowiadającą jego rodzicom.

Później Katarzyna wyszła za mąż za Andrzeja, który wydawał się być w niej szaleńczo zakochany.

Czas mijał, a syn Katarzyny dorósł i poszedł na studia. Tam poznał Marię, sympatyczną, skromną dziewczynę z dobrej rodziny.

Syn Katarzyny od razu się w niej zakochał i nawet nie zauważył jej utykania. Dziewczynę wychowywał ojciec, gdyż jej matka zmarła podczas porodu. Katarzynę martwił jeden fakt — Maria pochodziła z bardzo zamożnej rodziny i obawiała się, że jej syn będzie nieopłacalną partią dla dziewczyny. Historia z jej młodości miała się powtórzyć.

Kobieta bardzo martwiła się spotkaniem z ojcem dziewczynki i kupiła piękną sukienkę i strój dla swojego syna.

Kiedy nadszedł dzień spotkania i matka z synem przybyli do domu Marii, nie była to tylko wiejska rezydencja, ale prawdziwy pałac.

Kobieta była jeszcze bardziej zaskoczona, gdy ojciec dziewczyny otworzył drzwi. W przystojnym mężczyźnie, którego skronie pokrywały już siwe włosy, rozpoznała swoją uniwersytecką miłość.

Podczas uroczystej kolacji ojciec Marii opowiedział Katarzynie historię swojego życia i wydaje się, że iskra, która kiedyś łączyła ich w młodości, zgasła między nimi.

Jak Waszym zdaniem potoczyły się losy bohaterów tej historii?

Macocha przez długi czas nie myślała o małym Adamie, ale kiedy weszła do jego domu, wiele sobie uświadomiła

Kochajcie się tak długo, jak żyjecie. Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się jutro

Najbardziej uczciwi i godni zaufania mężczyźni według znaków zodiaku