Ma 56 lat, ale wygląda na 30. Sekrety kobiety, która zaskakuje wszystkich swoim wiekiem

Kobieta, która zadziwia wszystkich. Jej sekrety o tym, jak w wieku 56 lat można wyglądać na 30 lat.

Wygląd tej kobiety jest uderzający, ale twierdzi, że nie stosowała chirurgii plastycznej.

Dzieli się sekretami, które sprawiają, że tak wygląda.

Sheena Cole, lat 56, z Auckland w Nowej Zelandii, jest zmęczona odmawianiem młodym mężczyznom, którzy chcą się z nią spotkać, ponieważ ma męża, z którym są razem od 25 lat.

Emerytka Shina, z zewnętrznego punktu widzenia, jest bardziej odpowiednia dla wieku 35 lat.

Emerytka w mini spodenkach.

„Często słyszę od innych, że nie wyglądam na 56 lat. Ale to zależy w dużej mierze od moich ubrań i makijażu, jeśli wyjdę w szortach i bez makijażu, to nie dadzą mi nawet 35 lat ”– mówi Sheena.

„Często zdarzają się przypadki, gdy młodzi mężczyźni chcą się ze mną poznać” — mówi Sheena. Ze wstydem mówi, że w takich momentach czuje się niekomfortowo, bo wie, że czasami jest nawet starsza od ich matek.

Główną bronią przeciw zmarszczkom jest Tretinoina.

Sheena ujawnia, że ​​jest dla niej kilka rzeczy, które sprawiają, że tak wygląda. Ścisłe przestrzeganie rutyny kosmetycznej przez cały dzień. Jej produkty do pielęgnacji skóry oparte są na tretinoinie (kwasie retinowym). Kwas ten ma potężny wpływ na zmarszczki.W jej pielęgnacyjnym arsenale jest również serum zawierające witaminę C, a także krem ​​z SPF.

„Wiele osób chce wiedzieć, jaki jest mój sekret, ale nie ma specjalnych tajemnic. Genetyka odgrywa bardzo ważną rolę. Moi rodzice mieli dobrą skórę. Systematyczne ćwiczenia, właściwe odżywianie, jasna codzienna rutyna, dobry sen i kremy przeciwsłoneczne”– mówi Sheena Cole.

Sheena przyznaje, że miała botoks w swoim życiu, ale to już przeszłość.

„Z wiekiem używam mniej makijażu, a teraz skupiam się na dbaniu o swoją skórę i jej jakość” – wyjaśnia Sheena.

„Nie widzę nic złego w używaniu Botoxu i wypełniaczy, aby wyglądać młodziej. Ale ważne jest, aby skóra była piękna i promienna” – mówi Sheena.

Ważne jest również prawidłowe i zbilansowane odżywianie. Sheena nie używa w swoim jedzeniu niczego, co zawiera cukier, a także unika przetworzonej żywności.

„Wolę zdrową żywność. Organizuję dni postu, co pozytywnie wpływa na moją energię. Mogę sobie pozwolić na kieliszek wina – mówi Sheena.

Bardzo ważny jest stosunek do życia! Ubieram się tak, jak lubię. Czuję się młodo dzięki energii we mnie!

Kto pójdzie do przedszkola w Polsce w pierwszej kolejnoście

Trzy najprostsze elementy zmywają rdzę z metalowych półek

Trzy najprostsze elementy zmywają rdzę z metalowych półek