Lubi drogie zabawki. Kolekcja kochanki Putina Aliny Kabajewej ma zegarek za 168 tysięcy dolarów

Rosyjska lekkoatletka Alina Kabajewa, której przypisuje się związek z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, jest wielką fanką drogiej biżuterii.

W kolekcji 39-latki znajdują się produkty wielu znanych marek, m.in. Graff, Cartier, Tiffany i oczywiście Van Cleef & Arpels.

Jednak oprócz diamentowych kolczyków w platynie i złocie kochanka Putina (a według niektórych plotek od dawna jest jego żoną) kocha także szwajcarskie zegarki.

Podczas swojej pracy w Dumie Państwowej Kabajewa często nosiła to akcesorium do pracy i nigdy nie wstydziła się ceny takiej biżuterii.

Najsłynniejszym luksusowym zegarkiem, który kilka lat temu dość często nosiła, był zegarek Reine De Naples marki Breguet.

Ta biżuteria mistrza olimpijskiego jest inkrustowana diamentami i rubinami, stworzona z 18-karatowego białego złota i kosztowała w momencie zakupu około 168 tysięcy dolarów.

Po raz pierwszy z tą biżuterią Alina pojawiła się na czerwonym dywanie Laureus Sports Awards w Petersburgu w 2008 roku. Dziewczyna miała wtedy na sobie śnieżnobiałą sukienkę i całą najdroższą biżuterię z jej szkatułki: pierścionek i kolczyki z brylantami, naszyjnik z rubinami i ten zegarek, który właściwie nie pasował do wizerunku.

Co ciekawe, w tym czasie koszt zegarka stanowił połowę deklarowanego dochodu Kabajewej podczas jej pracy w niższej izbie parlamentu.

Oznacza to, że zgodnie z jej dochodami faktycznie nie było jej stać na tę dekorację, tak wielu zakładało, że wszystkie drogie „zabawki” Kabajewej zostały przedstawione przez Putina.

Wiadomo też, że były sportowiec jeździ ekskluzywnym modelem samochodu Rolls-Royce Sweptail ze złoceniami.

Diana była temu przeciwna. Książę Karol chciał nadać swojemu pierwszemu dziecku, księciu Williamowi, zupełnie inne imię

Krzysztof Rutkowski wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Ile pieniędzy dostanie słynny detektyw za występ w programie telewizyjnym

Krzysztof Cugowski podejmuje ważną decyzję i opuszcza Budkę Suflerę. Powód zadziwia