Krzysztof Rutkowski wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Ile pieniędzy dostanie słynny detektyw za występ w programie telewizyjnym

Krzysztof Rutkowski stał się ikoną polskiej sprawiedliwości. Wielokrotnie znajdował się w centrum uwagi polskiego społeczeństwa.
Teraz gdy Polsat zdecydował się na kolejny sezon „Tańca z gwiazdami”, pojawiła się kwestia uczestników programu telewizyjnego.

Wybór zarządzania projektem padł na Krzysztofa Rutkowskiego, który od dawna zastanawiał się, czy wziąć udział w programie telewizyjnym.

„Super Express” dowiedział się, ile zaproponowano detektywowi za udział. Dostanie 30 tysięcy złotych, bo to stawkę za gwiazdę.

To barwna postać, która wzbudza duże emocje, jego styl i legendarna fryzura od lat są hitami w sieci. Teraz będzie miał okazję zaprezentować się z nieco innej strony – informuje Pomponik.pl.

Trenerka, która będzie pracowała z detektywem, nie jest jeszcze znana.

Czy to prawda, że ​​Beata Kozidrak weźmie także udział w „Tańcach z gwiazdami”?

Prowadzimy rozmowy ze wszystkimi, którzy są chętni — wyznała osoba związana ze stacją. – W programie były dużo starsze od niej gwiazdy. A Beata wciąż jest w dobrej kondycji, co widać na koncertach, więc powinna sobie poradzić – informował Pomponik.

Beata wie, że udział w programie poprawi jej nadszarpnięty wizerunek. Pokaże się z innej strony, szalonej i wesołej. A poza tym będzie to dla niej niezłe wyzwanie — mówi osoba z produkcji.

Zobaczmy, co nas czeka jesienią.

Krzysztof Cugowski podejmuje ważną decyzję i opuszcza Budkę Suflerę. Powód zadziwia

Jarosław Kaczyński odszedł z polskiego rządu. Nazwany powód

Nierozłączne chihuahua ze schroniska „pobrali się”, by być razem na zawsze