„Klon” 20 lat później. Spotkanie Jadi i Lucasa na urodzinach syna i ciąża córki Latifah

Tej jesieni kultowy brazylijski serial „Klon” skończy 19 lat — jego premiera odbyła się 1 października 2001 roku.

Ten serial cieszył się ogromną popularnością w Rosji i w pewnym sensie stał się częścią kodu kulturowego pokolenia tych lat.

W tym tygodniu pojawiło się kilka wiadomości o życiu aktorów, którzy zagrali w „Klonie”. Romans ekranowy 44-letniej Giovanna Antonelli i 47-letniego Murilo Benicio, którzy grali w „Klonie” w pewnym momencie, przerodził się w prawdziwy, a w 2005 roku urodził się ich syn Pietro.

Wkrótce po urodzeniu dziecka aktorzy rozstali się, ale zachowali przyjazne stosunki ze względu na wspólne dziecko.

Niedawno Antonelli i Benicio właśnie zobaczyli się na przyjęciu z okazji 15-lecia ich syna Pietro. Zdjęcie z tej uroczystości gwiazdy „Klona”udostępnili na Instagramie.

Na zdjęciu widać, jak dawni kochankowie wraz z synem i dziećmi z innych związków stoją przy stole, na którym jest tort urodzinowy ozdobiony świecami.

Teraz aktorka,która zagrała rolę Jadi, jest szczęśliwa w związku z reżyserem Leonardem Nogueira. Poznali się w 2009 roku na planie, a rok później zostali rodzicami bliźniąt Antonii i Zofii.

Murilo po rozstaniu z Giovanną związał się z inną gwiazdą „Klona”, Deborah Falabella, która w serialu grała jego córkę.

Zaczęli spotykać się już na planie innego serialu, „Prospekt Brazilii”, żyli w cywilnym małżeństwie przez ponad siedem lat, a w 2019 zgłosili swoje rozstanie. Benicio ma również starszego syna Antoniego — jego matką jest brazylijska aktorka Alessandra Negrini.

Kolejną radosną wiadomością w tym tygodniu z fanami podzieliła się inna gwiazda serialu „Klon”, 32-letnia Stephanie Britoo — w serialu zagrała odważną i upartą córkę Latifę (siostry Jadi) i Mohammeda, dziewczynę o imieniu Samira. Wczoraj Stephanie opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem i poinformowała, że wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą.

Roksolana już nie taka sama, jak była. Turecka aktorka Meriem Uzerli zmieniła się nie do poznania

Nie tylko piękno. Co sprawia, że Monica Bellucci jest wyjątkowa

Burak Ozchivit po raz pierwszy pokazał twarz syna, który jest do niego bardzo podobny