Kate Middleton przejęła jeden z ulubionych nawyków księżnej Diany

Nie jest tajemnicą, że po tym, jak Kate Middleton została członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej, niemal natychmiast została uznana za główną ikonę stylu.

W jakim by stroju żona księcia Williama nie pojawiła się publicznie, jej wizerunek natychmiast staje się głównym trendem sezonu, a modnisie udają się do sklepów, by kupić coś podobnego.

Jednocześnie Kate potrafi nawet nieco obniżyć koszt swojej garderoby, umiejętnie łącząc niedrogie akcesoria z drogimi sukienkami.

Nie jest to jednak jedyna technika stosowana przez księżnę.

Księżna Diana kiedyś miała bardzo dobry nawyk noszenia kilku szczególnie udanych strojów kilka razy.

Kate Middleton robi to również dzisiaj, jednak w przeciwieństwie do zmarłej teściowej, nigdy nie zmienia modelu samej sukienki, w przeciwieństwie do Diany, która mogła albo zmienić długość, albo podwinąć rękawy, tym samym nieco poprawiając wygląd.

Szczególnie spostrzegawczy fani zauważyli, że Kate pojawiła się w tej samej sukience na dwóch imprezach: w National Portrait Gallery w lutym 2014 r. i w grudniu tego samego roku podczas obchodów 600. rocznicy założenia Uniwersity of St. Andrews, gdzie kiedyś poznała swego przyszłego męża.

Kate Middleton i książę William odwiedzili szpital Queen Elizabeth Hospital w King’s Lynn

Kate Middleton i książę William zastanawiają się nad wysłaniem księcia George’a do szkoły z internatem

Kate Middleton złamała królewski protokół. Wybrała sukienkę mini na kolejną rozmowę wideo