Kate Middleton i książę William mają swoją trzecią tajną rezydencję. Co o niej wiadomo

Większość czasu 39-letnia Kate Middleton i 38-letni książę William spędzają w swoich dwóch oficjalnych rezydencjach: w głównej – Pałacu Kensington – i podmiejskiej – posiadłości Anmer Hall w Norfolk.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że tak naprawdę książęta mają do dyspozycji kolejny dom, o którym wolą się nie reklamować.

To dom na posiadłości Balmoral, położonej w pobliżu Birkhall, rezydencji księcia Karola i jego żony Camili, w której byli odizolowani, gdy Karol zachorował na koronawirusa.

Niedawno dziennikarzom udało się poznać szczegóły dotyczące tajnej nieruchomości Kate i Williama.

Domek Tam-na-Gar został podarowany księciu Williamowi przez jego prababkę, królową matkę Elżbietę, na krótko przed jej śmiercią w 2002 roku.

Wiadomo, że William i Kate odwiedzili przestronny i przytulny dom z trzema sypialniami podczas studiów na Uniwersytecie St Andrews.

W rozmowie z Hello! przyjaciele pary poinformowali, że to właśnie w tym domu Kate i William przeżyli najprzyjemniejsze chwile swojego związku.

BUCKLEBURY, BERKSHIRE – DECEMBER 25: Catherine, Duchess of Cambridge and Prince William, Duke of Cambridge, Prince George of Cambridge and Princess Charlotte of Cambridge arrive to attend the service at St Mark’s Church on Christmas Day on December 25, 2016 in Bucklebury, Berkshire. (Photo by Andrew Matthews – WPA Pool/Getty Images)

Książęta odwiedzają tajną rezydencję nawet po urodzeniu trojga dzieci. Zatrzymali się więc w tym domu z dziećmi w 2019 roku podczas letnich wakacji w Szkocji.

Domek jest tak ukryty przed wzrokiem ciekawskich, że prasa nigdy nie opublikowała jego zdjęcia z zewnątrz i od wewnątrz.

W sumie królewska posiadłość Balmoral, w której znajduje się domek Kate i Williama, zajmuje 50 akrów i liczy około 150 budynków.

Wśród nich jest zamek, w którym królowa Elżbieta II wraz z księciem Filipem co roku spędza letnie wakacje. Na terenie posiadłości znajduje się również kilka domków, które służą do wynajmu, gdy rodzina królewska jest nieobecna w rezydencji.

UNITED KINGDOM – JULY 01: Balmoral Castle, the Royals’ Scottish home (Photo by Tim Graham Photo Library via Getty Images)

Przypomnijmy, że Kate Middleton i książę William oraz ich dzieci spędzili całą pandemię w swojej wiejskiej posiadłości Anmer Hall w Norfolk. XVIII-wieczny dom został podarowany parze przez królową na wesele w 2011 roku.

Podczas samoizolacji małżonkowie bawili się w rezydencji z dziećmi, robili z nimi gotowanie i prace ogrodowe, a także wielokrotnie chodzili na oficjalne spotkania za pośrednictwem łącza wideo bezpośrednio z salonu domu.

Osoba wtajemniczona powiedziała nieoczekiwane informacje. Meghan Markle potajemnie zadzwoniła do Kate Middleton, próbując naprawić stosunki z rodziną królewską

Rodzina królewska jest oburzona. Meghan Markle została wpisana przez Elżbietę II do testamentu

Meghan Markle otwarcie mówi o konflikcie z rodziną królewską. „Zbyt wiele stracono”