Osoba wtajemniczona powiedziała nieoczekiwane informacje. Meghan Markle potajemnie zadzwoniła do Kate Middleton, próbując naprawić stosunki z rodziną królewską

Po skandalicznym wywiadzie z 39-letnią Meghan Markle i 36-letnim księciem Harrym nie udało im się jeszcze poprawić relacji z członkami rodziny królewskiej.

Jednak wtajemniczeni twierdzą, że książęta Sussex naprawdę chcą zwrócić przychylność brytyjskich krewnych.

Według źródeł Meghan zdała sobie sprawę, że jej szwagierka Kate Middleton miała duży wpływ na rodzinę królewską, więc postanowiła działać za jej pośrednictwem.

Megan potajemnie skontaktowała się z Kate, ponieważ zdaje sobie sprawę, że jedynym sposobem dla niego i Harry’ego na poprawę relacji z rodziną jest przeciągnięcie Kate na swoją stronę – powiedziała osoba wtajemniczona.

Według niego księżna Cambridge nie chce interweniować w konflikt, ale ma nadzieję, że zostanie on rozwiązany.

Kate wolałaby trzymać się z daleka od wszelkich tajnych negocjacji, ponieważ obawia się, że cokolwiek powie, może zostać użyte przeciwko niej.

Ale chce spokoju dla wszystkich, zwłaszcza biorąc pod uwagę, ile bólu to wszystko spowodowało dla Williama, Karola i królowej. Jej jedyną rozsądną radą dla Meghan i Harry’ego jest to, aby raz na zawsze przestali wygłaszać swoje emocjonalne oświadczenia publiczne, powiedział.

Mówią, że Kate Middleton próbowała już pogodzić swojego męża i jego brata na pogrzebie ich dziadka, księcia Filipa i zrobiła wszystko, aby w końcu zaczęli rozmawiać. A jej wujek Gary Goldsmith nazwał księżną prawdziwą rozjemczynią, zauważając, że tylko ona jest w stanie rozwiązać konflikt w rodzinie królewskiej.

Oznaką, że para chce poprawić relacje z rodziną królewską, może być również fakt, że ich nowonarodzonej córce nadali imię Lilibet Diana na cześć jej prababki i babci (Lilibet to przydomek królowej Elżbiety II).

Zanim nazwał swoją córkę w ten sposób, książę Harry poprosił swoją babcię o pozwolenie. Oczywiście nie mogła tego odmówić ukochanemu wnukowi.

Kilka oznak, że dana osoba wkrótce stanie się bogatsza

Czego według znaków ludowych nie można robić 9 czerwca? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów

W Warszawie złapano trzech mężczyzn łowiących ślimaki w rezerwacie. Co ich czeka