Jak zrozumieć, czy w rodzinie były czarownice i wróżbici? Istnieją cztery oznaki

Kilka pewnych oznak, że ktoś w Twojej rodzinie był czarownicą.

Przez wieki wielu ludzi wierzyło, że czarownice są złe, ale ich moce są znacznie bardziej rozległe niż sugerują starożytne miejskie legendy.

Wiele z nich było wróżbitkami, niektóre potrafiły leczyć różne dolegliwości jednym dotknięciem, a niektóre miały tak subtelne połączenie z naturą, że mogły kontrolować żywioły i wolę zwierząt.

Każda kobieta może mieć w sobie krew czarownicy, więc eksperci zidentyfikowali oznaki, które mogą pomóc ci dowiedzieć się, czy masz energię tajemniczych czarodziejek.

Intuicja

Czarownice mają z reguły doskonałą intuicję. Nie wiedząc o tym, potrafią wyczuć zbliżającą się katastrofę, udaną transakcję na rynku nieruchomości, wyczuć złe intencje lub zidentyfikować złą osobę.

Prawie zawsze wiedzą, do czego doprowadzi to lub inne działanie. Uczucie to można porównać do wewnętrznej pewności siebie, chociaż czasami nie jest jasne, skąd się bierze.

Zdolności lecznicze

W przypadkach, gdy dana osoba jest fizycznie zraniona, ręce mimowolnie sięgają do bolącego miejsca, aby je pocierać. Uważa się, że poprzez pocieranie wytwarzamy ciepło i łagodzimy zakończenia nerwowe.

Jednak potomkowie czarownic są w stanie sprawić, że zapomnisz o bólu, nie tylko swoim, ale także kogoś innego, jednym dotknięciem.

Deja vu

Niektórzy ludzie doświadczają nagłych wglądów, gdy nagle zdają sobie sprawę, że to, co dzieje się z nimi w chwili obecnej, wydarzyło się wcześniej.

Zjawisko to jest znane nawet społeczności naukowej, ale nikt nie był w stanie znaleźć dla niego wyjaśnienia. Niektórzy naukowcy są skłonni wierzyć, że dana osoba po prostu doświadcza stanu z przeszłości, o którym już dawno zapomniała.

Ezoterycy i psychice uważają, że w ten sposób wyświetlane są ślady naszych poprzednich wcieleń. Twierdzą, że rozwijając swoje magiczne zdolności, można przewidzieć przyszłość.

Połącz się z naturą

Jeśli od dawna marzysz o osiedleniu się nad brzegiem jeziora, aby cieszyć się niekończącymi się lasami i polami, rozkoszować się widokami źródeł, rzek i jezior, słuchać śpiewu ptaków i szelestu liści, to masz silny związek z naturą.

Nie boisz się upału ani mrozu, a nawet burza z piorunami przynosi ci prawdziwą przyjemność, ponieważ czujesz energię Matki Natury krążącą w twoich żyłach.

Miłość do zwierząt

Niektóre kobiety mają szczególną więź ze zwierzętami. W ich obecności walczące psy stróżujące stają się niemal dosłownie wesołymi i plastycznymi szczeniakami, koty, które są przyzwyczajone do spotykania obcych z ostrymi zębami i pazurami, są szczęśliwe, gdy są głaskane i pieszczone.

Często tacy ludzie dobrze dogadują się ze zwierzętami od dzieciństwa i prawie nigdy nie doświadczają trudności w komunikowaniu się z nimi.

Znaki zewnętrzne

Nie tylko cechy osobiste, ale także znaki zewnętrzne mogą zdradzić krew czarownicy.

Kolor włosów. Najczęściej rudowłose kobiety były oskarżane o czary, ale brunetki również mogą być podejrzane;

Kolor oczu. Jasnozielone, brązowe i zielone odcienie były uważane za oznakę magicznej mocy.

Jeśli jednak kobieta miała heterochronie (wielobarwne oczy – red.), nie było wątpliwości co do pochodzenia jej nieziemskiej natury;

Piegi i znamiona. Według starożytnych wierzeń ludowych uważano je za znak obecności magicznych mocy. Duże znamiona nazywano „pieczęciami diabła”;

Figura i atrakcyjność zewnętrzna. W czasach starożytnych uwodzicielski wygląd mógł być powodem niemiłych rozmów za plecami, a jeśli płeć męska szaleje za kobietą, jest to pewny znak magicznej interwencji;

Blada skóra. W średniowieczu wierzono, że czarownice nie mają krwi w żyłach, dlatego mają tak bladą cerę.

Jedenastu wrestlerów, którzy dzięki talentowi i charyzmie stali się sławnymi aktorami

Chemikalia wyparują w mgnieniu oka. Jak prawidłowo myć zioła kupione w sklepie

Daniel Martyniuk odsłania kulisy życia. Jak zarabia na luksusowy tryb