Daniel Martyniuk odsłania kulisy życia. Jak zarabia na luksusowy tryb

Daniel Martyniuk, syn ikony polskiego disco polo, Zenka Martyniuka, przez lata znany był ze swojego burzliwego trybu życia.

Choć ostatnio uspokoił się, wciąż utrzymuje luksusowy standard, który zdążył sobie wypracować. W wywiadzie ujawnił, skąd czerpie środki na utrzymanie swojego stylu życia.

W 2018 roku Daniel Martyniuk po raz pierwszy stanął na ślubnym kobiercu, świętując miłość do swojej ówczesnej żony, Pauliny.

To luksusowe wydarzenie zyskało rozgłos, głównie dzięki hojności Zenka Martyniuka, który nieoficjalnie wydał na to wydarzenie aż milion złotych.

Jednakże, mimo bajkowego wesela, małżeństwo pary nie przetrwało próby czasu i zakończyło się w mediach narodowych. Na szczęście dla 34-letniego Martyniuka, ten rozdział ma już swoje zakończenie, a na horyzoncie pojawiła się nowa partnerka.

Daniel zaskoczył fanów, decydując się na kolejny ślub podczas egzotycznej wycieczki na Bali. Czy tym razem również było to finansowane przez ojca?

Daniel Martyniuk przyznał, że nieodpowiedzialne zachowanie z przeszłości przysporzyło mu licznych kłopotów. Stawiany był przed sądem m.in. za jazdę pod wpływem alkoholu i obrażanie wymiaru sprawiedliwości.

Te niefortunne zdarzenia pogorszyły jego relacje z rodzicami, którzy zdecydowali się odciąć go od rodzinnej fortuny.

Obecnie sytuacja wydaje się być pod kontrolą. Mimo zgrzytów związanego z pieniędzmi, Daniel twierdzi, że hejterzy nadal próbują go zaszufladkować. W wywiadzie dla Pudelka stwierdził, że nie ucieka od swojej przeszłości, a krytyka to efekt zazdrości.

Daniel Martyniuk nie ukrywał się przed zarzutami dotyczącymi prowadzenia wystawnego trybu życia za pieniądze ojca. Zenek Martyniuk publicznie ogłosił, że nie będzie sponsorować kolejnych wesel swojego syna. Jednak, gdy Daniel wyruszył na wakacje, komentarze krytyki wróciły.

Oskarżono go o brak rozumienia prawdziwej wartości pieniędzy, wydając kwoty, które dla wielu rodzin mogłyby zasilić budżet na cały rok. Daniel zdementował te opinie, twierdząc, że nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością. Zaznaczył, że jest samowystarczalny, posiada swoje źródła dochodu, a jego nowa żona, Faustyna, również wnosi swoje środki do wspólnego życia.

Nietypowe upamiętnienie czy brak szacunku? Skandaliczne znalezisko na miejscu spoczynku Jerzego Urbana

Magda Gessler i jej wykwintne rogale. Ile zapłacisz za kulinarną rozkosz

Uroczy spaniel dzielnie wytrzymał silne podmuchy wiatru