Jak przyciągnąć szczęście, pieniądze i miłość za pomocą zwykłej szpilki

Moja babcia też mi opowiedziała o tej metodzie! Śmiałam się wtedy, ale na próżno …

Wiele lat później moja koleżanka opowiedziała mi o tych spiskach, kiedy zauważyłam szpilkę na wewnętrznej stronie jej bluzki.

Moja przyjaciółka odniósła duży sukces i ze względu na zainteresowanie postanowiłam sama spróbować …

Nie spodziewałam się niczego specjalnego po zwykłej szpilce. Ale to przypadek, a raczej nie, ale od tego momentu mój zysk znacznie się zwiększył …

Oczywiście możesz w to nie wierzyć, ale zdecydowanie warto spróbować! Z mojego doświadczenia wynika, że ​​działa niezależnie od tego, czy w to wierzysz, czy nie.

W pogoni za bogactwem często zapominamy o starożytnych, ale skutecznych metodach, które mogą przybliżyć to, czego chcemy.

Za pomocą prostych spisków możesz przyciągnąć szczęście, pieniądze i miłość.

Szpilka to uniwersalny przedmiot, który można znaleźć w domu każdej gospodyni domowej.

Z jego pomocą możesz chronić siebie i swój dom przed negatywną energią, uchronić się przed złym okiem i uszkodzeniem. Konspiracje i rytuały na szpilce pomogą przynieść szczęście i dobrobyt w życiu.

Spisek na szpilce: przyciąganie szczęścia

O północy złap najmniejszą szpilkę i znajdź ustronne miejsce.

Oto jak przyciągnąć szczęście, pieniądze i miłość zwykłą agrafką!

Umieść szpilkę na czystej serwetce i zapal świecę. Wypowiedz słowa spisku:

„Mała szpilka to wielkie szczęście. Ostry koniec mówię na szczęście, tępy – na pozbycie się problemów. Noszę ze sobą szpilkę, nikomu nie mówię. Przyciągam w życiu dobrobytu. „

Kilka razy umieść kroplę wosku na szpilce i pozostaw do rana. Następnie usuń wosk i przypnij szpilkę w niepozornym miejscu na ubraniu.

Spisek na szpilce: przyciąganie pieniędzy

Będziesz potrzebować fałszywych pieniędzy papierowych, wydrukowanych lub zakupionych w sklepie z pamiątkami. Weź złotą szpilkę, włóż ją na kilka minut do wody święconej, a następnie przekłuj nią jak najwięcej banknotów. Ważne jest, aby szpilka była zapięta. Wypowiedz słowa rytuału:

„Szpilka jest ostra i zwinna, znalazłem pieniądze, uporządkowałem je dla siebie. Chwyciłem je mocno i wróciłem dla siebie zyskiem”.

Ten amulet, który przyciąga dobre samopoczucie pieniężne, należy umieścić obok prawdziwych banknotów, aby energia pieniądza została przekazana talizmanowi.

Możesz go nosić przy sobie lub schować w miejscu, w którym trzymasz swoje oszczędności.

Uroki dla domu na każdą okazję. Czynią cuda

Porady ekspertów, które pomogą uczynić dom miejscem, w którym nie ma kłótni, skandali, ani konfliktów

Jak zneutralizować zły sen, co zrobić, aby się nie spełnił