Jak Magda Gessler z dnia na dzień pozbyła się zbędnych kilogramów? Mówi, że to efekt banalnej diety

Magda Gessler bardzo schudła. Gwiazda swoją nową sylwetką pochwaliła się na zdjęciu na swoim Instagramie. Jak z dnia na dzień pozbyła się zbędnych kilogramów? Mówi, że to efekt banalnej diety. W czym tkwi sekret?

Magda Gessler przez lata wypracowała sobie opinię jednej z największych i najbardziej lubianych gwiazd w kraju. Jej programy oglądają miliony widzów, do restauracji uczęszczają tłumy, a książki i produkty sygnowane jej nazwiskiem rozchodzą się na pniu. Niedawno Magda Gessler rzuciła taneczne wyzwanie w internecie. Ogłosiła też, że przechodzi na dietę. Ułożoną przez siebie – dla siebie. Jak zbudowana jest nowe menu gwiazdy?

Moja … dieta na ten tydzień plus oliwa z oliwek …. fajnie.. mamy najlepsze pomidory na świecie te są z hity … tam@gdzie ludzie mieszkają w grotach…, :)) – instruuje na Instagramie.

Magda, dzięki tańcom, pozytywnemu nastawieniu i wspomnianej diecie, zrzuciła już sporo kilogramów. Efektem swojej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie.

Tak się mam po pomidorach … i pierwszej miłości …Walduś .. zawsze wam mówię ze dobra energia czyni cuda i nie ma czym jej zastąpić …..!!!#mg #besos… jak zwykle po Kanadzie – napisała restauratorka.

.
.
.
.