Znaki zodiaku, które mają problem z okazywaniem uczuć. Są skryte i nie uzewnętrzniają swoich emocji

Niektórzy są na tyle otwarci, że ciężko im zrozumieć, że ktoś może mieć problem z okazywaniem uczuć. Niejednokrotnie kończy się to problemami w związku, a nawet rozstaniem, w końcu każdy z nas oczekuje, że partner będzie mówił nam o swoich uczuciach i emocjach.

Niestety, niektórzy mają większy problem z obnażaniem swoich uczuć, a dotyczy to szczególnie TYCH czterech znaków zodiaku.

Znaki zodiaku, które mają problem z okazywaniem uczuć

RAK (21 czerwca – 22 lipca)

.

Osoby spod znaku raka to szczególni wrażliwcy. Boją się odrzucenia i zranienia, dlatego często wycofują się i tłumią w sobie emocje. Raki są bardzo świadome i pewne swoich uczuć, ale są mało ufne wobec innych. Często płaczą i w ten sposób okazują swoją bezradność.

Choć wiemy, że może to być dla Ciebie trudne, spróbuj rozmawiać o swoich uczuciach i emocjach. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka i postaraj się zaufać choć jednej osobie, z którą będziesz mogła porozmawiać na każdy temat. Zobaczysz, że od razu poczujesz się lepiej.

PANNA (23 sierpnia – 22 września)

.

Panny bardzo skrupulatnie wybierają sobie partnerów do rozmowy. Jeżeli znajdują się w większym towarzystwie, zawsze wypowiadają się ogólnikowo.

Nie lubią dzielić się swoimi uczuciami z całym światem i mają bardzo wrażliwą duszę. Z drugiej strony po prostu boją się osądu i przejmują się zdaniem innych. Choć panna zawsze udaje spokojną i opanowaną, w rzeczywistości potrzebuje wsparcia i wyładowania swoich emocji.

SKORPION (23 października – 21 listopada)

.

Osoby spod znaku skorpiona mają problem z zaufaniem. Z jednej strony chciałyby okazać swoje emocje, ale z drugiej coś hamuje je od środka. Skorpiony są bardzo tajemnicze, lubią obserwować innych i wyciągać z tego wnioski. Ich postępowanie jest często przeciwieństwem ich prawdziwego uczucia.

Rada dla Ciebie: postaraj się bardziej słuchać innych, a być może poczujesz bezpieczną przestrzeń i otworzysz się na innych.

WODNIK (20 stycznia – 18 lutego)

.

Wodniki są raczej zamknięte w sobie i nieśmiałe, dlatego mówienie im o czymkolwiek sprawia już dużo problemu, nie wspominając o uczuciach. Wodniki są bardzo zdystansowane, co w efekcie może prowadzić do osamotnienia.

Jeżeli będziesz odrzucać wszystkich, którzy chcą się z Tobą zaprzyjaźnić, możesz za jakiś czas stracić znajomych i być bardzo samotna. Postaraj się bardziej angażować w relacje międzyludzkie.