Jak dziś żyją i wyglądają najwięksi kobieciarze Hollywood

Bruce Willis skończył 65 lat

Bruce Willis ma 65 lat, ale nadal jest w formie. 19 marca bohater kultowych filmów akcji hollywoodzki aktor Bruce Willis obchodził swoje urodziny.

Willis miał dziesiątki głównych ról, był dwa razy żonaty, doświadczył miłości ze strony milionów fanów na całym świecie. Bruce zawsze kochał kobiety i jako nagrodę został ojcem pięciu córek.

Córki tatusia: pięć córek Bruce’a Willisa na jednym zdjęciu.

Nowa rodzina Bruce’a Willisa.

Jeśli chodzi o karierę filmową, należy zauważyć, że Bruce nie rezygnuje ze swoich pozycji i owocnie pracuje w różnych projektach. Dosłownie w ciągu ostatnich trzech lat jego filmografia została uzupełniona o 10 filmów.

Antonio Banderas niedługo skończy 60

Najgorętszy hollywoodzki przystojniak Antonio Banderas 10 sierpnia skończy 60 lat. Obecnie mieszka w Surrey w Anglii.

Podczas swojej twórczej kariery aktor zagrał w ponad 110 projektach, a ostatnio kupił teatr w rodzinnym mieście

Malaga (Hiszpania) i gra jedną z ról w musicalu.

Antonio Banderas i Melanie Griffith. Antonio Banderas z córką Stellą.

Antonio Banderas był dwukrotnie żonaty, w tym z aktorką Hollywood Melanie Griffith. W tym małżeństwie ma córkę Stellę. Aktorowi przypisywany jest romans z Nicole Kempel z Holandii, którą poznał w 2014 roku.

Antonio Banderas i Nicole Kempel.

Kevin Costner skończył 65 lat

Na początku tego roku ostatni romantyk Hollywood skończył 65 lat. Od wielu lat jest przykładem siły, męskości i charyzmy na ekranie i w życiu. Kevin jest najpopularniejszym aktorem i reżyserem Hollywood, ulubieńcem wszystkich kobiet, wręcz playboyem i ojcem siedmiorga dzieci.

Kevin Costner ze swoją pierwszą żoną Cindy Silvą. Kevin Costner z córkami Annie i Lily.

Kevin Costner z Christine Baumgartner i dziećmi.

Jeśli chodzi o jego twórczą karierę, aktor do dziś gra bliskie mu romantyczne role.

Russell Crowe skończył 56 lat

Russell Crowe skończył w tym roku 56 lat. W 2000 roku aktor został megapopularną gwiazdą, grając w hollywoodzkim hicie Ridleya Scotta „Gladiator”, który przyniósł mu światową sławę.

Główną miłością w życiu Russella Crowe od wielu lat była australijska piosenkarka i aktorka Daniel Spencer. Jednak po 9 latach para niespodziewanie się rozstała.

Russell Crowe i Danielle Spencer. Russell Crowe ze swoimi synami.

Jeśli chodzi o obecną karierę filmową, w ciągu ostatnich ośmiu lat wystąpił w 17 projektach filmowych.

Richard Gere skończył 70 lat

Richard Gere, najbardziej znany z filmu „Pretty Women”, obchodził swoje 70 urodziny pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Dzięki tej roli przez wiele lat pozostał symbolem seksu Hollywood.

Na początku lat 90 aktor był żonaty z modelką i aktorką Cindy Crawford. Co prawda, małżeństwo trwało tylko cztery lata. Od 2002 roku Richard jest żonaty z aktorką i modelką Carey Lowell. Para rozwiodła się w 2016 roku.

Richard Gere i Crawford. / Richard Gere i Carey Lowell.

Dwa lata później Gere ożenił się z 37-letnią hiszpańską dziennikarką Alejandrą Silvą.

Richard Gere i trzecia żona aktora Alejandra Silva. Richard Gere ze swoim najstarszym synem, Homerem.

Aktor nadal pracuje w hollywoodzkich projektach filmowych, choć nie tak intensywnie, jak wcześniej. Niemniej jednak w ciągu ostatnich 10 lat jego filmografia została uzupełniona o 8 filmów.

Al Pacino skończył 80 lat

Ponad miesiąc temu, 25 kwietnia 2020 r., Al Pacino obchodził 80 rocznicę swoich urodzin.

Nadal jest pełen twórczych planów i zachował swoją dawną harmonię i atrakcyjność. Wśród niewiarygodnej liczby romansów aktora chcielibyśmy przypomnieć te najbardziej uderzające: z Diane Keaton, jego partnerką w filmie „Ojciec chrzestny” i aktorką Marthe Keller.

Al Pacino ze swoją najstarszą córką Julią./ Al Pacino z bliźniakami — Antonem Jamesem i Olivią Rose. Aktor, który nigdy nie był żonaty, ma troje dzieci.

HOLLYWOOD, CALIFORNIA – OCTOBER 24: Al Pacino and Meital Dohan attend the premiere of Netflix’s „The Irishman” at TCL Chinese Theatre on October 24, 2019 in Hollywood, California. (Photo by Jean Baptiste Lacroix/WireImage)

74-letni Al Pacino i argentyńska aktorka Lucila Sola. / 79-letnia Al Pacino i izraelska aktorka Meital Dohan.

Należy zauważyć, że Al Pacino nie ma kryzysu i stagnacji w pracy. Wręcz przeciwnie, w ciągu ostatnich 10 lat jego filmografia została uzupełniona o 16 filmów.

Gratulacje dla rodziny Majdanów. Małgorzata Rozenek urodziła synka

Była dziewczyna księcia Harry’ego Cressida Bonas narzeka, że po zerwaniu z nim zaczęto ją nazywać It-Girl

Już nie ma wsrod nas aktorki, która zagrała w serialu „Santa Barbara”