Igor spojrzał na Natalię i nie mógł oderwać wzroku. W wieku 40 lat, po rozwodzie wyglądała po prostu cudownie

Natalia pracowała w pewnej firmie, ale jej koledzy kompletnie nie znali jej życia.

Ludzie zastanawiali się, kim jest, skąd pochodzi, a jedyną rzeczą, którą wiedzieli na pewno, było to, że nie jest mężatką, ponieważ nie miała obrączki na palcu. Ale wszystkie rozmowy Natalii dotyczyły jej małej siedmioletniej córki.

Córka w ogóle nie przypominała matki, ale o ojcu Natalia nie wspomniała ani słowem. Sama kobieta jest piękna, szczupła, o jasnych rysach.

Żaden mężczyzna nie pozostał wobec niej obojętny. Wielu okazywało jej oznaki uwagi, ale ona odpowiadała chłodno lub całkowicie ich ignorowała.

Inne kobiety również próbowały się z nią zaprzyjaźnić, jednak Natalia odrzucała wszelkie próby zaprzyjaźnienia się z nią. Takie zachowanie sprawiało, że ludzie jeszcze bardziej interesowali się jej życiem.

Pojawiły się nawet plotki, że kobieta adoptowała dziecko, ponieważ dziewczynka w ogóle nie była do niej podobna.

Inni twierdzili, że to dziecko jej krnąbrnej siostry. Pojawiła się też trzecia opinia — że mąż Natalii ją zdradził i zostawił z dzieckiem, więc teraz nikomu nie ufa i nie chce zaczynać nowego związku.

Wiele osób lubiło Natalię, ale Igor był w niej szaleńczo zakochany. Pod koniec dnia postanowił więc podejść do Natalii i zaprosić ją na randkę. W odpowiedzi usłyszał odmowę.

Igor próbował przekonać ją ponownie, ale ona gwałtownie powiedziała, że nigdy z nim nie będzie, a następnego dnia nie przyszła do pracy. Później okazało się, że zrezygnowała.

W pracy dowiedzieliśmy się, że Natalia ma chłopaka z innego miasta, więc wprowadziła się do niego. Drugi raz Igor spotkał Natalię 13 lat później.

Po prostu spotkał Natalię na lotnisku — okazało się, że lecieli tym samym lotem do Turcji. Zatrzymali się w tym samym hotelu. Igor starał się spędzić z Natalią więcej czasu i doszło między nimi do szczerej rozmowy.

Kobieta powiedziała mu, że ma córkę od mężczyzny, którego naprawdę kocha. To było prawdziwe uczucie, które zdarza się raz w życiu. Ale jej wybranek był żonaty. Dlatego Natalia nie rozgłaszała tego związku. W dniu narodzin ich córeczki był w drodze, by ich odwiedzić, ale nie zdążył, stało się coś nieodwracalnego…

Została więc z dzieckiem w ramionach i nadal kochała męża, którego już nie było. Całe swoje życie poświęcili córce, która ma teraz 20 lat. Natalia przyznała, że wiedziała o wszystkich plotkach, ale nie przejmowała się nimi, jej córka jest kopią ojca i to rozgrzewa jej serce.

Igor wsparł Natalię w tej rozmowie i zakochał się w niej jeszcze bardziej. Tak silne uczucia nosiła w sobie przez lata. Nawet w wieku 40 lat wyglądała wspaniale i po prostu doprowadzała go do szaleństwa. Igorowi udało się przekonać Natalię, by dała mu szansę i wrócili z wakacji jako para.

A Natalia była gotowa na związek, jej córka była już dorosła, żyła własnym życiem i chciałaby czuć wsparcie i zachętę. Nie wie, jak potoczy się jej życie, ale lubi Igora i postanowiła dać sobie szansę na kawałek szczęścia.

„Żałuję, że mam dzieci. Zarówno mój syn, jak i córka zdradzili mnie. Jak można im to wybaczyć”

„Żałuję, że mam dzieci. Zarówno mój syn, jak i córka zdradzili mnie. Jak można im to wybaczyć”

„Rano była zawstydzona, zażenowana, chciała zapomnieć o tym niefortunnym nieporozumieniu i dosłownie uciekła z mieszkania Grzegorza”