Horoskop na 3 sierpnia 2020. Co nas czeka

Baran

Dzień Barana przygotowuje się na romans i frywolność. Otaczająca atmosfera jest przyjemna, ale niestabilna i często podatna na zabawne dualizmy. Trudno oprzeć się pokusie, szczególnie jeśli jesteś sugestywny lub niezdecydowany. Możliwe jest spotkanie z wieloletnią sympatią.

Byk

Dzień przygotowuje dla Byka złudzenie łatwego, przyjemnego wyboru. Możesz nagle zobaczyć małą rzecz, której szukałeś od dawna, lub możesz spotkać byłego chłopaka. Pomimo pozornej prostoty rozwiązań, gwiazdy nie radzą ulegać pokusie. Nie spiesz się, aby pozbyć się niepotrzebnych drobiazgów.

Bliźnięta

Dzisiaj Bliźnięta zależą od ich kaprysów i dobrego samopoczucia. Wielu Bliźniąt znajduje się na rozdrożu, utknęło w przeszłości i nie jest w stanie podjąć decyzji, ponieważ niektóre wątpliwości lub opóźnienia zostały zastąpione przez inne. Lepiej poświęcić ten dzień na pozbycie się złych nawyków, które podstępnie zamaskowane potrzebują piękna i wygody.

Rak

Gwiazdy radzą, aby zwracać uwagę na półtony, aby nie pozbawiać się wrażeń, zagłębiać się w podtekst wypowiedzi innych ludzi. Nie ignoruj własnych myśli i uczuć, szczegółów snów. Należy oddzielić to, co ważne od tego, co powierzchowne, rozwikłać węzły wydarzeń i wyjaśnić niejasne ślady losu.

Lew

Dziś Lwy chcą patrzeć przed siebie, ale horyzont wciąż tonie we mgle. Niewyraźne kontury przyszłości dostarczają pożywienia dla pocieszających fantazji, ale czasami mogą budzić pewne obawy (szczególnie jeśli smutne doświadczenie miało miejsce w przeszłości). Na szczęście niepewność ma swoje zalety — na przykład masz prawo zatrzymać się i pozwolić sobie na poszukiwanie przyjemnych opcji.

Panna

Dziś Pannom trudno jest zdecydować o wynikach ostatnich miesięcy i przyszłych planach. Możesz być rozdarty między różnymi rzeczami, stanowiskami, zawodami, decyzjami finansowymi, osobistymi sympatiami. Najlepszym rozwiązaniem jest „zawieszenie” sytuacji.

Waga

Dzisiaj myśli i preferencje Wagi nie są jasne. Równowaga między opcjami wydaje się im przyjemniejsza niż pełna pewność. Ten sposób myślenia nie pozwala budować odważnych planów, ale także nie uniemożliwia podsumowania wyników tymczasowych.

Skorpion

Dziś uwagę Skorpionów rozpraszają drobiazgi: ładne detale, ciekawe zbiegi okoliczności, pozdrowienia z przeszłości. Frywolność, niepewność nie są wykluczone. Gwiazdy radzą powstrzymać się od globalnych wniosków, radykalnych kroków i decyzji, aby pozostawić najważniejsze kwestie otwarte na razie.

Strzelec

Dzisiaj Strzelcy będą musieli dostosować się do gustów innych ludzi, takich jak partner lub obiekt współczucia. Najmądrzejszą polityką w dziedzinie stosunków są obecnie środki dyplomatyczne. Gwiazdy radzą zrobić ustępstwo, zgodzić się na proponowaną alternatywę, dać inny czas lub wybór.

Koziorożec

Dziś uwagę Koziorożców przyciągają szczegóły. Utrudniają kontynuację dialogu, zawarcie umowy, przebieg leczenia, wykonanie umowy. Partner lub wykonawca może się wahać i poprosić o czas na przemyślenie. Będziesz musiał pogodzić się z niemożnością kontrolowania czyjejś woli, nawyków i myśli.

Wodnik

Ten dzień kieruje myśli Wodnika w przyjemnym kierunku. Przedmiotem zainteresowania może być miłość, rekreacja, estetyka, wychowanie dzieci lub kreatywność. Możliwe w tym dniu ciekawostki związane z mieszkaniem, rodziną, pracą lub zdrowiem.

Ryby

Dzisiaj ważne jest, aby Ryby utrzymywały dobre relacje z rodziną i przyjaciółmi, zwłaszcza kobietami. Polityka artystyczna jest potrzebna w obszarach związanych z mieszkaniem i własnością osobistą.

Należy unikać radykalnych kroków i niepotrzebnych wahań: pożałujesz ich. O ile przyczyna sporu nie zostanie rozwiązana, ważne jest, aby pozostać dyplomatą i zachować pole manewru.

Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości

Trzy znaki zodiaku, które przez całe życie znajdują się pod opieką anioła stróża

Cztery znaki zodiaku, których nie można oswoić. Nie da się złapać wiatru