Kobieta miała dość idealnych zdjęć z Instagrama i pokazała, jak wygląda życie matki w rzeczywistości

Wiele sieci społecznościowych, w tym Instagram, już dawno zmieniło się w targowisko próżności i konkurencji – kto lepiej i wyraźniej pokaże swoje życie.

Miała tego dość Caroline Ayles, kobieta z Wielkiej Brytanii, która postanowiła przełamać wszelkie schematy.

Zrobiła wpis w grupie „While I Think Of It” na Facebooku, w którym pokazała, jak wygląda jej dom podczas wakacji szkolnych.

„Mam pokazać idealny dom z „Instagramu”? Nie ma problemów.

Czasami wystarczy zignorować wszystkie konsekwencje wakacji szkolnych, położyć się do łóżka z filiżanką herbaty i obejrzeć kreskówkę „Niebezpieczny Henryk” ze swoim trzyletnim synem, psem i kotem.

ccccmktmr

Panie, daj mi siły, posprzątać w domu, kiedy mój syn będzie w przedszkolu. Amen” – napisała kobieta.

https://www.facebook.com/WhileIthinkofit/posts/2414258208887174

Choć jej wpis nie zdobył dużo lajków, został zauważony przez dziennikarzy brytyjskiej gazety „Metro”, która opublikowała artykuł o Caroline.

W wywiadzie mama dwójki dzieci powiedziała, że jej wpis miał przypomnieć innym rodzicom o trudnościach pracy w domu, zwłaszcza w czasie wakacji szkolnych.

Kobieta wierzy, że w świecie, w którym nieustannie jesteśmy bombardowani przez doskonałe zdjęcia z sieci społecznościowych, ważne jest, aby zrozumieć, jak to jest być prawdziwym rodzicem.

Caroline ma nadzieję, że jej wpis pomoże innym zobaczyć prawdę.

„Zarejestrowałam się na Instagramie rok temu i nadal go nie rozumiem. Są tam tylko zdjęcia, które sprawiają, że rzeczy wyglądają lepiej niż w rzeczywistości.

Jeśli ktoś pragnie, by inni ludzie czuli się bezwartościowi, to jest bulling. Jeśli używamy fałszywych zdjęć, aby inni ludzie czuli się źle, jest to również bulling”- powiedziała kobieta.

Jej historia nie pozostawiła użytkowników sieci społecznościowych obojętnych, ponieważ tak łatwo w tym wpisie rozpoznać siebie.

Kobieta wezwała ratowników, bo zaczęła czuć gaz, ale było to tylko w jej wyobraźni, ponieważ był to objaw poważnej choroby

Były mąż ciągle zarzucał żonie, że ma zaniedbaną sylwetkę, ale kobieta zadbała o siebie i teraz wszyscy mówią, że stała się zupełnie inną osobą

Dziewczynka napisała notatkę dla swojej matki, ale kobieta uznała, że jej treść jest ważna dla wszystkich ludzi