Horoskop na 23 maja 2020. Co nas czeka

Baran

Na początku dnia Baran powinien skupić się na sprawach materialnych. Możesz otrzymać zadośćuczynienie za trudności w przeszłości. Wieczorem najlepiej pomyśleć o przyszłości. To najlepszy czas na komunikowanie się, poszukiwanie informacji, poprawianie planów.

Byk

Byki dzisiaj mogą pochwalić się powodzeniem, ale ta sytuacja może zmienić się wieczorem. Ważnymi sprawami należy zająć się w godzinach porannych. Resztę dnia należy poświęcić analizie perspektyw finansowych i biznesowych. Zaufanie i pośpiech są niebezpieczne.

Bliźnięta

Dzisiaj Bliźnięta powinni zachować tajemnicę swoich spraw, nie spieszyć się z ujawnieniem swoich zamiarów. W ciągu dnia powściągliwość pomoże ci utrzymać ważne pod względem srategicznym wartości w nienaruszonym stanie. Za wszelką cenę staraj się wykluczyć różnego rodzaju inicjatywy i uniknąć osobistych konfliktów.

Rak

Do wieczora Raki mogą liczyć na powodzenie. Wieczorem warto ocenić sytuację informacyjną, zwrócić uwagę na komunikację. Czas na wyeliminowanie podejrzanych źródeł informacji. Niebezpiecznie jest podróżować, brać udział w intrygach lub rozwiązywać problemy innych osób.

Lew

W pierwszej połowie dnia Lew powinien skoncentrować się na swojej karierze. Wieczór jest odpowiedni na sprecyzowanie kwestii dotyczących umowy, wybór przyjaciół na przyszłość. Najlepiej unikać chaotycznych kontaktów, intryg, wątpliwych przygód: w takiej atmosferze do twojego towarzystwa mogą przedostać się podejrzane elementy.

Panna

Na początku dnia Panny mogą polegać na losie. Prawdopodobne jest wsparcie dalekich przyjaciół, obcokrajowców, wpływowych ludzi, a także powodzenie w kwestiach prawnych, w nauce. Jednak wieczorem powinieneś przejąć kontrolę osobistą nad sytuacją, w przeciwnym razie ktoś ci narzuci swój styl myślenia i działania.

Waga

Dzisiaj Waga powinna przenieść na pierwszą połowę dnia wszystkie sprawy materialne. Lepiej poświęcić wieczór na komunikowanie się lub pracę intelektualną. Czas uporządkować istniejącą wiedzę, argumenty i fakty, ponownie przeanalizować program nauczania.

Skorpion

Skorpiony nie powinni marnować czasu, jeśli chcą się upewnić w czyimś uczuciu lub otrzymać bonus: pierwsza połowa dnia będzie na to najlepsza. Wieczorem powinieneś pilnować swoich słów. Nie warto zawierać umów długoterminowych.

Strzelec

W pierwszej połowie dnia Strzelcy będą musieli wykazać się opanowaniem i, jeśli to konieczne, hojnością. Nie warto zwracać uwagi na drobiazgi. Wieczorem możesz zostać zaproszony do dialogu, a atmosfera rozmowy będzie dość napięta. Propozycje i wypowiedzi innych osób powinny być oceniane bardziej krytycznie: mogą okazać się podstępne.

Koziorożec

Dzisiaj Koziorożcom najlepiej z góry podzielić swoje plany na dwie części. Rano powinieneś być optymistą, wykorzystywać autorytet lub dobrą okazję. Wieczorem warto oszacować zakres obowiązków na jutro. Przy planowaniu lepiej unikać trudnych scenariuszy i pośpiechu.

Wodnik

Dla Wodnika ten dzień może rozpocząć się od bezwładności. Możesz zostać w domu. To dobry czas na pracę umysłową, kreatywność, osobistą korespondencję. W każdej działalności i komunikowaniu się pojawią się przeszkody.

Ryby

Rano Ryby cieszą się powodzeniem. Wieczorem powinieneś wykluczyć zdenerwowanie i zamieszanie w swoim zachowaniu, unikać inicjatyw, wyjaśnienia relacji, pilnych wyjazdów, sytuacji traumatycznych.

Horoskop dla dzieci warto mieć w małym paluszku, zanim przejdzie się do realizowania marzeń o powiększeniu rodziny

W które dni można brać kredyt i pożyczać pieniądze

Co mówi o człowieku dzień jego urodzenia