Horoskop dla dzieci warto mieć w małym paluszku, zanim przejdzie się do realizowania marzeń o powiększeniu rodziny

Horoskop dla dzieci warto mieć w małym paluszku, zanim przejdzie się do realizowania marzeń o powiększeniu rodziny. Niektórzy reprezentanci znaków zodiaku szczególnie ciężko przechodzą przez wstępny okres życia. Ich psoty mogą doprowadzić do szaleństwa najbardziej odpornych rodziców.

Horoskop dla dzieci przestrzega o piekielnym charakterze maluchów spod 3 znaków zodiaku. Rodzice pociech urodzonych pod wpływem konkretnych układów gwiazd powinni przygotować się na najgorsze. Awantury i psikusy, których nie sposób przewidzieć, to znaki rozpoznawcze małych rozrabiaków.

Ostrzegawczy horoskop dla dzieci

Konkretne daty urodzenia mogą determinować złe cechy, objawiające się u małych dzieci. Rodzice maluchów urodzonych pod trzema znakami zodiaku powinni zachować szczególną czujność. Ich pociechy szybko sprowadzą na dom duży, nieopanowany chaos przypominający prawdziwe piekło. Ważne, by odpowiednio szybko przygotować się na mały kataklizm.

Najaktywniejszymi małymi zawadiakami żywiołu ognia są Lwy. Dzieci urodzone pod tym znakiem zodiaku potrafią dać się we znaki swoją nieustępliwością i wrodzoną chęcią przewodzenia stadu. Ogniste maluchy za wszelką cenę próbują postawić na swoim w domu i w szkole.

Zobacz także: Uwielbiasz czytać horoskopy, choć zazwyczaj traktujesz je z przymrużeniem oka?

Poddanie się ich woli nie jest jednak najlepszą metodą wychowawczą, gdyż Lewki szybko uczą się wymuszania. Mali wirtuozi z maestrią stosują płacz i groźby jako środki do osiągnięcia obranego celu.

Wybuchowe Lwy chętnie zatrzaskują drzwi przed nosem swoich rodziców – lepiej wtedy pozostawić je same. Szkraby spod ognistego znaku uwielbiają nagrody i pochwały.

Warto więc docenić osiągnięcia potomka, ale należy przy tym pamiętać, żeby nie rozpieścić go nadmiernym zachwytem. Ciągle podziwiane i gloryfikowane małe Lwy mają tendencję do popadania w samouwielbienie.

Dzieci spod powietrznego znaku Bliźniąt są wyjątkowo nieprzewidywalne. Dwoista natura znaku odciska swoje piętno na charakterze maluchów urodzonych pod jego wpływem. Ulotny żywioł, który reprezentują, dodaje im wiatru w żagle, napędza pomysłowość i szybkość działania.

Małe Bliźniaki bywają zmienne jak marcowa pogoda. Nagłe wahania nastrojów i wiecznie rozchwiana osobowość to następstwa urodzin pod panowaniem zodiakalnych Bliźniąt. Rodzice dzieci urodzonych na pograniczu maja i czerwca muszą działać szybko, jeśli chcą nadążyć za zawrotnym tempem życia swoich pociech.

Zobacz także: Poznaj swój Horoskop na Dziś

Najbardziej podstępna jest skryta natura małych Skorpionów. Dzieci spod wodnego znaku rzadko okazują wprost swoją diablą inteligencję, chętnie też kryją się z burzliwymi emocjami. Nigdy nie zapominają raz doznanej krzywdy.

Są mściwe, potrafią być małostkowe w stosunku do rówieśników. Większość z nich trudno przechodzi dzieciństwo. Skopionki nie znoszą infantylnego zachowania i same niechętnie powielają dziecinne wyskoki rówieśników. Aby wyjść na prostą ze skomplikowanego świata swoich przeżyć, potrzebują dużej dawki rodzicielskiej miłości.

Najspokojniejsze znaki horoskopu dla dzieci

Dla miłośników zodiaku nie będzie zaskoczeniem, że najmniej skore do nieoczekiwanych wyskoków są dzieci urodzone pod znakami ziemi. Małe Byczki, Panny i Koziorożce rzadko dostają ataków furii i agresji nawet w trudnych dla dzieci okresach.

Dwulatki urodzone za panowania ziemi nie buntują się tak intensywnie jak ich rówieśnicy, by później z łatwością przebrnąć przez trudne dla większości ludzi dojrzewanie. Horoskop dla dzieci zaleca, by obdarzać urodzone pod tymi znakami maluchy jak największą swobodą, ponieważ bardziej niż przedstawiciele innych żywiołów potrzebują zaufania bliskich.