Horoskop na 19 sierpnia 2020. Co nas czeka

Baran

Dziś Gwiazdy nadają Baranowi nową energię, a także zapraszają do zostania dyplomatami i w każdej rozmowie mistrzowsko kontrolowania swoich impulsów. Typowym Baranom będzie trudno przestrzegać tak sprzecznych zaleceń. W ciągu dnia wielokrotnie przypomni o sobie ich bezpośredniość, otwartość lub naturalny temperament. Nie jest to najłatwiejszy dzień, jeśli czekają na Ciebie rozmowy biznesowe, przyjazne lub rodzinne.

Byk

Dzisiaj wiele Byków są uzależnione od czyjegoś gustu lub usług. Być może potrzebujesz podróży, konsultacji, wymiany, partnerstwa, mediacji. Potrzebujesz zwinności lub asystenta, gotowego nadrobić zaległości „na dwa fronty”. Bonusy: nie będziesz się nudzić i szybko zrozumiesz, kto jest czego wart.

Bliźnięta

Dziś Gwiazdy proponują Bliźniętom szereg przyjemnych przygód (być może równoległych). Wiele Bliźniąt na początku nie zauważy haczyka i radośnie chwyci się okazji. Jednak przygoda będzie nie tylko zabawna lub romantyczna, ale także kosztowna. Ryzykujesz wprowadzaniem zamieszania w swoje sprawy materialne lub rzeczy osobiste, a także w relacje z przyjaciółmi, rodziną lub obiektem sympatii.

Rak

Raki dzisiaj będą się śmiały, ale czasami przedstawiciele tego wrażliwego znaku nie będą tak wesołe. Jeśli chcesz coś zrobić, musisz mieć silne nerwy i poczucie humoru. Gwiazdy ostrzegają o podwójnym wyniku wszelkich manewrów, radzą unikać nieodwracalnych fatalnych kroków. Warto obserwować swoją mowę i maniery (w tym w domu, z partnerem i wśród starych znajomych).

Lew

Lwom dzień zapowiada spędzić czas w przyjemnym towarzystwie. Wiele Lwów będzie miało wybór lub możliwość zdążyć w dwóch kierunkach. Dziś w każdej komunikacji i podróży w dowolnym zakresie możliwe są nieporozumienia. Zabawne przygody będą źródłem kłopotów, jeśli nie weźmiesz pod uwagę swoich słabości — na przykład długotrwałej choroby lub tajnej wrażliwości psychicznej.

Panna

Dziś Panny powinny starannie wybierać pośredników w sprawach finansowych, usługi płatnicze, sprzedawców i kupujących. Umiejętność negocjowania jest konieczna, ale nie zamknie wszystkich problemów. Możliwe paradoksalny obrót fabuły: wymiana, zwrot, gwałtowne wahania równowagi. Nie otwieraj rachunków, nie zawieraj transakcji, nie działaj jako poręczyciel.

Waga

Wagi powinny uwzględniać zwiększoną aktywność rozmówców. Aby grać na równi, trzeba dostosować się do ich nowego energicznego tempa. Każdy dialog może przejść do przesłuchania krzyżowego. Nie można obejść się bez konkurencji w zakresie dowcipów i miłości. Bądź ostrożny: stare rachunki mogą być silniejsze niż sympatia, którą odczuwasz. Mogą złośliwie żartować lub przekręcać znaczenie Twoich słów.

Skorpion

Skorpiony powinny pomyśleć dwa razy przed wykonaniem ruchu lub podjęciem czyjejś strony. Życie wymaga nowego sposobu działania: zwiększonej zręczności, pomysłowości, wyboru lub zręcznej równowagi, sytuacyjnej współpracy z różnymi ludźmi. Trudniej było udowodnić prawa, osiągnąć kompromis, uzyskać usługi, przywrócić sprawiedliwość. Nie jest to najlepszy moment na podróż lub próbę negocjacji.

Strzelec

Dziś Strzelcy są gotowi zastosować swoją twórczą energię, ale mogą wahać się w wyborze konkretnego wektora. Gwiazdy radzą, aby nie być indywidualistą i znaleźć niestandardowy sposób, aby służyć innym ludziom (partnerowi, grupie). Czyniąc to, najlepiej unikać słownej autopromocji i dawać ludziom możliwość osądzania cię w sprawach, a nie w słowach. Możesz znaleźć się w roli hazardzisty lub bojownika o sprawiedliwość.

Koziorożec

Dziś Gwiazdy doradzają Koziorożcom, aby podwoili ostrożność w kontaktach z partnerami, klientami, kierownictwem, rodziną, krewnymi. W zależności od sytuacji będziesz potrzebował delikatności, znajomości praw, szacunku dla hierarchii, przestrzegania etykiety lub dbałości o wizerunek. Jednak głównym zadaniem pozostaje utrzymanie równowagi.

Wodnik

Wiele chwil tego dnia dadzą Wodnikom pozytywne emocje, ale wszystko mogą popsuć efekty uboczne. Nie należy lekceważyć niespójności w sprawach, nieporozumień w komunikacji, przeszkód w pracy z informacjami, przygód na drodze: jeśli zostawisz je bez uwagi, małe problemy wkrótce staną się duże. Lepiej zrezygnować z podróży lub innego wielkiego przedsięwzięcia, jeśli występują problemy zdrowotne.

Ryby

Dziś Rybom nie zaleca się rozpoczęcie czegoś nowego. Ryzykowne transakcje, zakupy, transakcje wymiany. Rozmowa o uczciwości, równowadze, podziale ról, bezpieczeństwie, podatku, długu też nic nie wyjaśni. Nie jest to najlepszy dzień na konsultację, wybór środka komunikacji lub obrony, złożenie pozwu lub udzielenie odpowiedzi, znalezienie prawnika lub pośrednika, rozmowę z dzieckiem. Warto odrzucić ofertę.

Cztery znaki zodiaku, których nie można oswoić. Nie da się złapać wiatru

Rytuały, które należy wykonać w czasie rosnącego księżyca, aby poprawić swoje życie

Panny. Umiejętnie ukrywają emocje, ale w rzeczywistości jest to najbardziej delikatny znak zodiaku