Horoskop na 18 sierpnia 2020. Co nas czeka

Baran

Dziś Gwiazdy zalecają Baranowi zwrócić uwagę na swoje zdrowie. Na porządku dziennym – nieuniknione rutynowe obowiązki, ale nie warto mnożyć je sztucznie, to nie jest czas na entuzjazm. Sukces jest mało prawdopodobny: najprawdopodobniej pomoże były rozwój, dawni patron lub udany zbieg okoliczności. Być może poprze Cię były szef lub wpływowy kolega.

Byk

Dziś Gwiazdy doradzają Bykom, aby nie tracili nadziei, ale unikali niepotrzebnego zamieszania. To nie jest najskuteczniejszy okres, mogą występować opóźnienia, zaczepy i zakłócenia. Trwa restrukturyzacja taktyki u Twoich partnerów, przyjaciół i wrogów. Utrzymując wiarę w sukces, należy uznać, że niektóre dawne ścieżki zostały już zamknięte i przygotować się do trudniejszej walki o to, co w zeszłym roku zostało wam darowane.

Bliźnięta

Bliźnięta są dziś lepiej zaangażowane w sprawy domowe lub biznesowe. Można wrócić do niedokończonej procedury rozbudowy posiadłości, oczyszczania i uszlachetniania pomieszczeń mieszkalnych i technicznych. Warto zwrócić uwagę na system płatności podatkowych i hipotecznych. Emocjonalne konflikty wciąż mogą zatruć Ci komunikację biznesową lub rodzinną atmosferę.

Rak

Na Raków czeka kolejny potencjalnie udany dzień. Warto wykorzystać jego możliwości w pełni, pomimo zmęczenia lub przesycenia informacji. Nie czas na rozpoczęcie od zera, ale nie bądź leniwy, aby aktywnie korzystać z ostatnich szans związanych z uzyskaniem ochrony i praw, wzmocnienie autorytetu (zwłaszcza jeśli jesteś w obcym kraju, przed nową rundą sporu lub niejednoznacznym manewrem w karierze).

Lew

Lwy dziś nie powinny przepłacać, a tylko mądrze inwestować. Pomocne rozumowanie powinno pozostać na pierwszym miejscu. Dobrze jest kupować produkty, leki, małe rzeczy na drodze, produkty dla zwierząt domowych. Nadszedł czas, aby użyć rezerw niewyciśniętych do końca. Aktualne są zakupy hurtowe za pośrednictwem znanych kanałów, poszukiwanie usług w sprawdzonych usługach profilowych.

Panna

Dziś Gwiazdy doradzają Pannom, aby nie traciły siły na destrukcyjne emocje lub przekierowywały je we właściwym kierunku. Nie denerwuj się o zdradę, nie odpowiadaj na szantaż. Jeśli jesteś rzucony na pastwę losu, jest szansa, aby doprowadzić sprawę do końca na własną rękę, ale ważne jest, aby mieć czas, aby zrobić jak najwięcej w pościgu. Ewentualnie będziesz potrzebował czyjejś pomocy.

Waga

W tym dniu Waga nie jest w najsilniejszej pozycji. Fala resztkowych nieprzyjemnych zjawisk może pokryć Cię w każdej dziedzinie, dotykając Twojego domu, bazy technicznej spraw, statusu pracy lub zdrowia. Aby wyrównać swoją osobistą równowagę na wszystkich frontach, musisz pokazać praktyczność i wymagający, a czasami stealth i przebiegłość. Potrzebujesz osób, które pomogą Ci zmienić taktykę, ma sens, aby ukryć się i czekać na ich pierwszy ruch.

Skorpion

Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, czego wymaga od Skorpionów bliska przyszłość. Jednocześnie w bieżących sprawach dnia nic nie stoi na przeszkodzie, aby kierować się znanymi wartościami, wykorzystywać znane dźwignie wpływów i dawne przywileje. Lepiej nie spieszyć się, aby stać się indywidualistą: zbiorowa energia wzmocni Twój osobisty potencjał i pomoże Ci osiągnąć dobre cele (pod warunkiem, że jej źródłem jest Twój stary zespół).

Strzelec

Strzelcom dziś pasuje praktyczność i skrupulatność. Twój autorytet u innych ludzi aż do wieczora będzie trzymał się zasobów materialnych i praktycznych osiągnięć. Bez tego nic się nie uda, zwłaszcza jeśli chcesz wzmocnić pozycję zawodową, odzyskać dawne przywileje lub wartości. Jeśli chcesz budować swój sukces na kreatywności i osobistej charyzmie, warto poczekać przynajmniej do jutra.

Koziorożec

Koziorożce dostaną dziś to, czego chcieli (lub co do nich należy). Cóż, jeśli oba punkty są takie same: w takim przypadku będziesz całkowicie szczęśliwy. Twoja profesjonalna renoma zostanie przywrócona, potwierdzona prawna słuszność lub duchowa moc. Twoi partnerzy, klienci, krewni, przeciwnicy i wrogowie będą musieli się z Tobą liczyć. Jednak otrzymany rewanż to jeszcze nie koniec historii.

Wodnik

Dziś Wodnikom daje się nadzieję na małe rzeczy, ale gwiazdy nieco ochłodzą ich radość. Nie daj się zwieść pierwszym sukcesem w zwalczaniu niedociągnięć, leczeniu dolegliwości i spłacaniu długów z odsetkami: najważniejsze jest przed Tobą. Jeśli masz moralny obowiązek, nie jest to trudne do odzyskania. Dary losu lepiej wykorzystać praktycznie — na przykład, wydać otrzymane pieniądze na pokrycie potrzeb lub na zakup leków.

Ryby

Dziś Gwiazdy ostrzegają Ryby przed agresywnymi gestami bezwładności. Jeśli nie masz czasu, aby zadeklarować o sobie, odpowiedzieć na krytykę lub bronić swojego zainteresowania, spieszyć się późno: okoliczności wymagają zmiany taktyki. Skupienie uwagi najlepiej zachować na stosunku do właściwych ludzi i dialogu z nimi. Jeśli się pokłóciłeś, istnieje szansa na pogodzenie się, dzięki wspólnym wartościom lub osobistemu przywiązaniu przeciwnika do Ciebie.

Trzy najbardziej podstępne znaki zodiaku

Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości

Trzy znaki zodiaku, które przez całe życie znajdują się pod opieką anioła stróża