Panny. Umiejętnie ukrywają emocje, ale w rzeczywistości jest to najbardziej delikatny znak zodiaku

Niezależnie od tego, czy Panna jest twoim przyjacielem, partnerem czy też członkiem rodziny, powinieneś wiedzieć o 10 następujących cechach dotyczących przedstawicieli tego znaku:

1. Panny są bardzo wrażliwe i wiedzą o tym. Dlatego robią wszystko, co możliwe, aby kontrolować emocje. Ukrywają je tak bardzo, że często dowiadujesz się wszystkiego w ostatniej chwili.

Ważne jest, aby Panna poczuła się całkowicie bezpiecznie – dopiero wtedy będzie mogła spokojnie mówić o swoich uczuciach. Jednak powinieneś przygotować się na to, że będzie to prawdziwy wybuch emocji.

2. Panny nie tolerują gier psychologicznych. Pamiętaj: musisz być z nimi szczery, ale jednocześnie ostrożnie mówić prawdę.

3. Porządek, praca, i jeszcze więcej porządku. Panny traktują „twórczy chaos” jako tortury. Nawet nie próbuj żyć zgodnie z ich ideałem porządku (sama Panna może mieć z tym trudności).

4. Nie zapomnij sprawiać przyjemność Pannie. Niewiele znaków Zodiaku jest w stanie tyle dawać i tak mało dbać o siebie.

5. Nie należy lekceważyć intuicji Panny, która zawsze mówi prawdę i postępuje uczciwie wobec innych.

6. Oddanie jest jedną z głównych cech Panny, dlatego pozostanie z przyjacielem lub partnerem do samego końca — mimo wszystko. Jednak jeśli zda sobie sprawę, że jej związek jest jednostronny, zakończy go na zawsze. Zanim to zrobi, da ukochanemu nie jeden, ale pięć szans na naprawienie sytuacji.

7. Przyzwyczaj się do faktu, że przedstawiciele tego znaku są pracoholikami. Są pilni w pracy, w związkach i hobby. Dlatego, jeśli budujesz z nimi relacje, zwrócą ci stokrotnie.

8. Lubią swobodnie oddychać, więc zostaw im trochę wolnej przestrzeni. Lubią przebywać w otoczeniu ludzi, ale jednocześnie są niezwykle niezależni. Musisz znaleźć równowagę między czasem spędzanym z nimi a czasem, kiedy będą sami ze sobą.

9. Zostań oddanym kibicem Panny. Prawdopodobnie myślisz, że osoby urodzone pod tym znakiem są zbyt krytyczne wobec innych, ale nie masz pojęcia, jak krytyczne są wobec siebie. Dlatego potrzebują wsparcia kogoś z zewnątrz.

10. Panny są namiętne. Na początku mogą być powściągliwe, ale gdy tylko zaczną czuć się bezpiecznie, stają się otwarte. Jak już wspomniano, Panny zawsze są wierne bliskiej osobie.

Horoskop na 10 czerwca 2020. Co nas czeka

Dwa znaki zodiaku to przyrodzeni szefowie, którzy łatwo potrafią zrobić wspaniałą karierę. Są liderami w życiu

Znaki zodiaku, których nikt nigdy nie może skrzywdzić