Horoskop na 17 maja 2020. Co nas czeka

Baran

Dzisiaj Baran musi być bardziej ostrożny podczas różnego rodzaju manewrów na drodze lub komunikowania się. Sytuacja jest niejasna, łatwo jest sprowokować wątpliwą sytuację własnymi czynami. W motywach działań należy znaleźć jawne lub ukryte powiązanie z przeszłością.

Byk

Dzisiaj Byki będą miały swobodę manewru, możesz zmienić swój styl działania i zaryzykować, sięgnąć po coś innego. Nie ufaj przyjaciołom i pomocnikom: tak jak ty, mogą popełniać błędy, padać ofiarą osobistego złudzenia lub ogólnej dezorientacji. Nie warto się spieszyć z wycieczką, zakupami, płatnościami.

Bliźnięta

Dzisiaj Bliźnięta muszą być bardziej ostrożni. Powinieneś kontrolować sposób wypowiadania się, unikać zniekształcania znaczenia słów, agresji i chamstwa (szczególnie jeśli urodziłeś się w maju).

Rak

Dzisiaj najlepszym nawigatorem dla Raka jest twój własny zmysł. Ponadto komunikowanie się z przyjaciółmi pomoże ci nie zboczyć z kursu. W przypadku braku ich wsparcia ryzykujesz paść ofiarą zniekształconego pola informacyjnego lub stać się zakładnikiem cudzego oszczerstwa.

Lew

Dzisiaj Lwy muszą ponownie ocenić sytuację pod kątem ukrytych zagrożeń. Warto upewnić się, że systemy bezpieczeństwa, monitorowania, pieniędzy i ochrony danych działają poprawnie. Badanie potencjalnych zagrożeń powinno stać się częścią każdego zadania, od którego zależy twoje bezpieczeństwo lub reputacja.

Panna

Dziś gwiazdy radzą Pannom zrezygnować z negocjacji lub przeprowadzić je tak ostrożnie, jak to możliwe. Również dzisiaj nie powinieneś zaczynać wznawiać współpracy, angażować się w konkurencyjne gry. Lepiej przenieść spotkania i rozmowy kwalifikacyjne.

Waga

Dzisiaj Waga spotka się z czyimś zaniedbaniem. Zamieszanie jest możliwe przy próbie uzyskania pomocy, nawiązania relacji. Zaniedbanie lub inne negatywne okoliczności mogą być szkodliwe dla zdrowia: drobne urazy, zatrucia, oparzenia.

Skorpion

Dziś Skorpiony mają dobry start. Aktywność może być pobudzana przez negatywny impuls emocjonalny, chęć wywarcia na kimś wrażenia, zirytowania, wykrycia. Warto porozmawiać o oszustwie lub wandaliźmie, napisać prowokujący post.

Strzelec

Dziś gwiazdy doradzają Strzelcom zwiększyć czujność. W przeciwnym razie wzrośnie ryzyko wpadnięcia w pułapkę biznesową lub psychiczną. Nie jest to najlepszy czas na znalezienie mieszkania, rozpoczęcie działalności gospodarczej, negocjacje, rozwój współpracy, randki, transakcje na rynku nieruchomości.

Koziorożec

Dziś gwiazdy radzą Koziorożcom zachować ostrożność podczas podróży i podczas obcowania z ludźmi. Oprócz ochrony technicznej warto włączyć też ochronę psychiczną: pomoże ci to traktować bardziej spokojnie agresywne wiadomości lub czyjeś zdenerwowanie.

Wodnik

Dziś gwiazdy nie radzą Wodnikowi podejmować się nowego ważnego zadania. Nie należy się spieszyć z poprawkami do planów. Bezsensowne są dyskusje dotyczące finansów. Głównym tematem dnia może być niewielkie sytuacyjne inwestowanie pieniędzy lub energii.

Ryby

Dzisiaj Ryby są drażliwe, impulsywne, a czasem sami wywołują problemy związane z agresją. Dzień obiecuje stres, zmartwienia, dyskusje, kłótnie. Niepożądane jest negocjowanie, poszukiwanie mieszkania, podejmowanie inicjatywy, angażowanie się w niebezpieczne zadania.

Bony od Biedronki o wartości 500 zł. Warto wiedzieć co złodzieje gotują teraz

Dlaczego fotele w samolotach są zazwyczaj niebieskie