Dziewczyna, która nigdy nie zyskała uznania ze strony kolegów z klasy, wszystkie swoje oszczędności wydała na chirurgię plastyczną. Czy udało jej się osiągnąć cel

Chcemy wierzyć, że argument przemawiający za naturalną kobiecą urodą z pewnością zwycięży nad wrzeszczącym plastikiem.

Nasze oczy tak przyzwyczaiły się już do sztucznie wyszkolonych twarzy, że wszystkie wydają się być wielką armią sióstr, które powstały w wyniku operacji plastycznych.

Ta szwajcarska dziewczyna Celine Centino nie oszczędziła 50 000 $ na zmianę nie do poznania, a wszystko po to, aby zemścić się na swoich kolegach z klasy za wyśmiewanie się z jej nieprzyjemnego wyglądu w dzieciństwie.

I już w tamtych latach Celine miała obsesję na punkcie decyzji, aby z pewnością zaoszczędzić pieniądze i zmienić się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia.

Pierwsze kroki postawiła w 2013 roku, dziewczyna powiększyła piersi, zmieniła kształt nosa, ust, podbródka i kości policzkowych.

No i od razu otworzyła się jej własna strona na Instagramie, zamieniając ją w modelkę.

Jej subskrybentami zostało około 675 tysięcy osób, ktoś krytykuje dziewczynę za przesadę i nienaturalność, a ktoś otwarcie podziwia jej wygląd. Sama Celine jest zachwycona sobą i nie może nie cieszyć się jej pięknem.

Cycata Pamela Anderson zawsze była idolem Szwajcarów.

„Po prostu uwielbiam Pamelę i chcę być jak ona we wszystkim. Mam takie same piersi jak jej i jestem z tego dumna. Cieszę się, że czasy, w których zastraszanie moich kolegów minęły, to były bardzo przygnębiające lata. Teraz wszyscy mężczyźni szaleją za mną i jest fajnie ”– mówi Celine.

Kobieta w Polsce wezwała policję, bo kot zniszczył mieszkanie

W Polsce kobieta urodziła na tylnym siedzeniu samochodu. Pomogła policja

Kobieta urodziła bliźniaków, ale ludzie nie wierzą, że są krewnymi