Kobieta urodziła bliźniaków, ale ludzie nie wierzą, że są krewnymi

Niemowlęta mają różne kolory włosów, oczu i skóry.

W Wielkiej Brytanii matka urodziła bliźnięta, które wcale nie są takie same.

Bracia wyglądają, jakby należeli do dwóch różnych ras. Jeden syn wyglądał jak jasnoskóra matka, a drugi jak ciemnoskóry ojciec.

Jade Ball z Salford w Wielkiej Brytanii została matką bliźniaków Claya i Colea. Clay urodził się z niebieskimi oczami, blond włosami i skórą, a Cole urodził się z brązowymi oczami, brązowymi włosami i ciemną skórą.

W wyniku zmieszania dwóch ras rodziców wyszły różne bliźnięta. Ojciec jest z pochodzenia Jamajczykiem, a matka jest jasnoskórą Brytyjką. Szczęśliwi rodzice mają już starszego syna Cruza, który odziedziczył ciemną skórę.

„Kiedy dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć bliźnięta, nie zastanawialiśmy się zbytnio nad tym, jak będą wyglądać. Myślę, że po prostu założyliśmy, że oboje będą ciemni, będą mieszanką mnie i ich ojca i będą wyglądać jak ich starsi brat Cruz, który ma teraz dwa lata” – powiedziała Jade.

Przechodnie od czasu do czasu zatrzymują się i pytają, kim są Clay i Cole. Nieznajomi dziwią się, że chłopcy to nie tylko bracia, ale bliźnięta.

„Kiedy poznajemy nowych ludzi, nigdy mi nie wierzą, że Clay i Cole są bliźniakami. Myślą, że ich żartuję”.

Bliźnięta mają nie tylko inny wygląd, ale także charakter.

„Clay jest liderem. Jest pewny siebie, często się awanturuje. Cole jest trochę bardziej powściągliwy niż Clay, lubi tańczyć w domu, ale też lubi mnie przytulać” – powiedziała jego matka.

To fascynujące i pokazuje, jak szalone są geny. W rzeczywistości wcale nie wyglądają na krewnych. Są tak różne, ale równie piękne.

Trzy samoloty zostały wysłane z Polski do Afganistanu w celu ewakuacji ludzi

Czego według znaków ludowych nie można robić 18 sierpnia? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów

Polski rząd przyjął projekt ustawy o wypłacie świadczeń pieniężnych na dzieci. O jaką kwotę chodzi